Plaza Colonia 4 vs 1 Defensor Sporting

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
4
:
1
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.43τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Plaza Colonia
50%5Ν 1Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Defensor Sporting
50%5Ν 2Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Plaza Colonia
1
Ισοπαλίες
2
Νίκες Defensor Sporting
4
Μέσος όρος γκολ
2.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Plaza Colonia
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Plaza Colonia
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Plaza Colonia
1
Ισοπαλίες
2
Νίκες Defensor Sporting
4
Μέσος όρος γκολ
2.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
57%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
43%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
0%
100%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Plaza Colonia
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Plaza Colonia
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Plaza Colonia — τελευταίοι 5 αγώνες

Liga AUF Uruguaya|Σαβ 02/11/19 19:00
Ολοκληρώθηκε
Peñarol
Έμβλημα της ομάδας Peñarol
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
Plaza Colonia
Liga AUF Uruguaya|Πεμ 24/10/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
Plaza Colonia
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Progreso
Progreso
Liga AUF Uruguaya|Σαβ 19/10/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
Fénix
Έμβλημα της ομάδας Fénix
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
Plaza Colonia
Liga AUF Uruguaya|Τετ 16/10/19 20:00
Ολοκληρώθηκε
Plaza Colonia
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Nacional
Nacional
Liga AUF Uruguaya|Τετ 09/10/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
River Plate UY
Έμβλημα της ομάδας River Plate UY
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
Plaza Colonia
Σελίδα 1 από 2

Defensor Sporting — τελευταίοι 5 αγώνες

Liga AUF Uruguaya|Σαβ 02/11/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
Defensor Sporting
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Danubio
Danubio
Liga AUF Uruguaya|Παρ 25/10/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
Boston River
Έμβλημα της ομάδας Boston River
1
:
4
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
Defensor Sporting
Liga AUF Uruguaya|Κυρ 20/10/19 16:00
Ολοκληρώθηκε
Liga AUF Uruguaya|Πεμ 17/10/19 19:30
Ολοκληρώθηκε
Liga AUF Uruguaya|Πεμ 10/10/19 20:00
Ολοκληρώθηκε
Defensor Sporting
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Liverpool UY
Liverpool UY
Σελίδα 1 από 2

Plaza Colonia εναντίον Defensor Sporting — ιστορικό H2H

Liga AUF Uruguaya|Κυρ 21/04/19 16:15
Ολοκληρώθηκε
Defensor Sporting
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
4
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
Plaza Colonia
Liga AUF Uruguaya|Κυρ 08/10/17 16:30
Ολοκληρώθηκε
Plaza Colonia
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
1
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
Defensor Sporting
Liga AUF Uruguaya|Κυρ 02/07/17 15:00
Ολοκληρώθηκε
Plaza Colonia
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
Defensor Sporting
Liga AUF Uruguaya|Κυρ 12/03/17 16:30
Ολοκληρώθηκε
Defensor Sporting
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
1
:
3
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
Plaza Colonia
Liga AUF Uruguaya|Κυρ 23/10/16 17:00
Ολοκληρώθηκε
Plaza Colonia
Έμβλημα της ομάδας Plaza Colonia
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Defensor Sporting
Defensor Sporting
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Plaza Colonia και Defensor Sporting;

Ιστορικό μεταξύ Plaza Colonia και Defensor Sporting: 7 αναμετρήσεις — {home} 1 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 17 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,43 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 57,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 21/04/2019 às 13:15.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Plaza Colonia
1
Ισοπαλίες
2
Νίκες Defensor Sporting
4
Γκολ στο ιστορικό
17
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,43

Μεγαλύτερες νίκες

  • Plaza Colonia: Plaza Colonia 3 x 1 Defensor Sporting
  • Defensor Sporting: Plaza Colonia 1 x 4 Defensor Sporting

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Plaza Colonia 1 x 4 Defensor Sporting
  2. Plaza Colonia 1 x 2 Defensor Sporting
  3. Plaza Colonia 0 x 2 Defensor Sporting
  4. Plaza Colonia 3 x 1 Defensor Sporting
  5. Plaza Colonia 0 x 1 Defensor Sporting
  6. Plaza Colonia 1 x 1 Defensor Sporting
  7. Plaza Colonia 0 x 0 Defensor Sporting

Γκολ ανά ημίχρονο — Plaza Colonia x Defensor Sporting

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,57 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 57,1% · over 1.5 Γκολ: 0,0%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,86 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 57,1%

Plaza Colonia x Defensor Sporting — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Plaza Colonia - Defensor Sporting, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Plaza Colonia σημείωσε 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 9 γκολ υπέρ και 11 κατά. Η ομάδα Defensor Sporting είχε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 15 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Plaza Colonia έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 0.9 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Defensor Sporting έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Plaza Colonia νίκησε 2 φορές, η Defensor Sporting νίκησε 6 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Plaza Colonia έχει 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 1 ήττες. Η Defensor Sporting έχει 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Plaza Colonia έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Defensor Sporting έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 1 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 1.8 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 30% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 30% των αγώνων.