Real Madriz 4 vs 0 Diriangen Fc

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 8 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
4
:
0
D
HT 1-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.40τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Real Madriz
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Diriangen Fc
70%7Ν 1Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Real Madriz
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Diriangen Fc
9
Μέσος όρος γκολ
3.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Real Madriz
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Real Madriz
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Real Madriz
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Diriangen Fc
9
Μέσος όρος γκολ
3.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
40%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
60%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Real Madriz
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Real Madriz
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Real Madriz — τελευταίοι 5 αγώνες

Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 16/04/26 22:00
Ολοκληρώθηκε
ART Municipal Jalapa
Έμβλημα της ομάδας ART Municipal Jalapa
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
Real Madriz
Liga Primera de Nicaragua|Κυρ 12/04/26 23:00
Ολοκληρώθηκε
Real Madriz
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας UNAN Managua
UNAN Managua
Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 09/04/26 21:00
Ολοκληρώθηκε
Club Sport Sébaco
Έμβλημα της ομάδας Club Sport Sébaco
2
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
Real Madriz
Liga Primera de Nicaragua|Κυρ 08/03/26 23:00
Ολοκληρώθηκε
Real Madriz
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Managua FC
Managua FC
Liga Primera de Nicaragua|Τετ 04/03/26 23:00
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Matagalpa FC
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Matagalpa FC
2
:
4
Ημίχρονο: 0-3
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
Real Madriz
Σελίδα 1 από 2

Diriangen Fc — τελευταίοι 5 αγώνες

Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 16/04/26 21:00
Ολοκληρώθηκε
Club Sport Sébaco
Έμβλημα της ομάδας Club Sport Sébaco
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Diriangen Fc
Diriangen Fc
Liga Primera de Nicaragua|Κυρ 12/04/26 01:00
Ολοκληρώθηκε
Diriangen Fc
Έμβλημα της ομάδας Diriangen Fc
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Real Estelí
Real Estelí
Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 09/04/26 00:00
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Matagalpa FC
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Matagalpa FC
2
:
3
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Diriangen Fc
Diriangen Fc
Liga Primera de Nicaragua|Κυρ 08/03/26 01:00
Ολοκληρώθηκε
Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 05/03/26 01:00
Ολοκληρώθηκε
UNAN Managua
Έμβλημα της ομάδας UNAN Managua
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Diriangen Fc
Diriangen Fc
Σελίδα 1 από 2

Real Madriz εναντίον Diriangen Fc — ιστορικό H2H

Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 19/02/26 23:00
Ολοκληρώθηκε
Real Madriz
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Diriangén FC
Diriangén FC
Liga Primera de Nicaragua|Πεμ 06/11/25 20:00
Ολοκληρώθηκε
Real Madriz
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Diriangén FC
Diriangén FC
Liga Primera de Nicaragua|Τετ 17/09/25 23:00
Ολοκληρώθηκε
Diriangén FC
Έμβλημα της ομάδας Diriangén FC
7
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
Real Madriz
Liga Primera de Nicaragua|Τετ 13/04/22 22:00
Ολοκληρώθηκε
Real Madriz
Έμβλημα της ομάδας Real Madriz
2
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Diriangén FC
Diriangén FC
Liga Primera de Nicaragua|Τετ 02/03/22 21:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Real Madriz και Diriangen Fc;

Ιστορικό μεταξύ Real Madriz και Diriangen Fc: 10 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 9 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 34 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,40 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 40,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 19/02/2026 às 20:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Real Madriz
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Diriangen Fc
9
Γκολ στο ιστορικό
34
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,40

Μεγαλύτερες νίκες

  • Diriangen Fc: Real Madriz 0 x 7 Diriangen Fc

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Real Madriz 0 x 1 Diriangen Fc
  2. Real Madriz 1 x 2 Diriangen Fc
  3. Real Madriz 0 x 7 Diriangen Fc
  4. Real Madriz 2 x 2 Diriangen Fc
  5. Real Madriz 0 x 3 Diriangen Fc
  6. Real Madriz 0 x 4 Diriangen Fc
  7. Real Madriz 0 x 1 Diriangen Fc
  8. Real Madriz 1 x 2 Diriangen Fc
  9. Real Madriz 0 x 4 Diriangen Fc
  10. Real Madriz 1 x 3 Diriangen Fc

Γκολ ανά ημίχρονο — Real Madriz x Diriangen Fc

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,43 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 42,9%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 42,9%

Real Madriz x Diriangen Fc — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Real Madriz - Diriangén FC, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Real Madriz σημείωσε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 12 γκολ υπέρ και 15 κατά. Η ομάδα Diriangén FC είχε 7 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 10 αγώνες, με 21 γκολ υπέρ και 12 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Real Madriz έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Diriangén FC έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 2.1 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των Real Madriz και Diriangén FC στη βάση μας.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Real Madriz έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Diriangén FC έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 1.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.4 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 30% των αγώνων.