Rochdale 1 vs 2 Sutton United

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.71τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Rochdale
60%6Ν 4Ι 0Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sutton United
50%5Ν 3Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Rochdale
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sutton United
3
Μέσος όρος γκολ
2.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Rochdale
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Rochdale
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Rochdale
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sutton United
3
Μέσος όρος γκολ
2.7

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
43%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
57%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
57.1%
42.9%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Rochdale
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Rochdale
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Rochdale — τελευταίοι 5 αγώνες

National League|Τετ 25/03/26 19:45
Ολοκληρώθηκε
Scunthorpe United
Έμβλημα της ομάδας Scunthorpe United
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
Rochdale
National League|Σαβ 14/03/26 17:30
Ολοκληρώθηκε
Eastleigh
Έμβλημα της ομάδας Eastleigh
1
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
Rochdale
National League|Σαβ 07/03/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Rochdale
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Boston United
Boston United
National League|Τρι 03/03/26 19:45
Ολοκληρώθηκε
Rochdale
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Brackley Town
Brackley Town
National League|Σαβ 28/02/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Aldershot Town
Έμβλημα της ομάδας Aldershot Town
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
Rochdale
Σελίδα 1 από 2

Sutton United — τελευταίοι 5 αγώνες

National League|Τρι 24/03/26 19:45
Ολοκληρώθηκε
Eastleigh
Έμβλημα της ομάδας Eastleigh
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
National League|Σαβ 14/03/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Gateshead
Έμβλημα της ομάδας Gateshead
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
National League|Τρι 10/03/26 19:45
Ολοκληρώθηκε
Scunthorpe United
Έμβλημα της ομάδας Scunthorpe United
1
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
National League|Σαβ 07/03/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Sutton United
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
0
:
5
Ημίχρονο: 0-4
Έμβλημα της ομάδας Morecambe
Morecambe
National League|Τρι 03/03/26 19:45
Ολοκληρώθηκε
Hartlepool United
Έμβλημα της ομάδας Hartlepool United
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
Σελίδα 1 από 2

Rochdale εναντίον Sutton United — ιστορικό H2H

National League|Δευ 25/08/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Rochdale
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
National League|Τρι 08/04/25 15:45
Ολοκληρώθηκε
Sutton United
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
Rochdale
National League|Σαβ 09/11/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Rochdale
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
League Two|Σαβ 29/04/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
Rochdale
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
4
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
League Two|Σαβ 19/11/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sutton United
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Rochdale
Rochdale
Σελίδα 1 από 2

Ποιος διαιτήτευσε το Rochdale - Sutton United;

Ben Atkinson ήταν ο διαιτητής του Rochdale - Sutton United, με μέσο όρο 3,7 καρτών ανά αγώνα — δείγμα: όλοι οι 9 αγώνες.

Δείτε τα πλήρη στατιστικά του διαιτητή Ben Atkinson.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Rochdale και Sutton United;

Ιστορικό μεταξύ Rochdale και Sutton United: 7 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 19 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,71 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 43,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 25/08/2025 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Rochdale
4
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sutton United
3
Γκολ στο ιστορικό
19
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,71

Μεγαλύτερες νίκες

  • Rochdale: Rochdale 4 x 1 Sutton United
  • Sutton United: Rochdale 0 x 3 Sutton United

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Rochdale 1 x 0 Sutton United
  2. Rochdale 0 x 1 Sutton United
  3. Rochdale 2 x 1 Sutton United
  4. Rochdale 4 x 1 Sutton United
  5. Rochdale 0 x 1 Sutton United
  6. Rochdale 0 x 3 Sutton United
  7. Rochdale 3 x 2 Sutton United

Γκολ ανά ημίχρονο — Rochdale x Sutton United

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,29 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 42,9%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,43 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 28,6%

Rochdale x Sutton United — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Rochdale - Sutton United, με 8 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Rochdale σημείωσε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 21 γκολ υπέρ και 31 κατά. Η ομάδα Sutton United είχε 5 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 16 γκολ υπέρ και 13 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Rochdale έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 2.1 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Sutton United έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Με μόλις 8 καταγεγραμμένες μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Rochdale νίκησε 5 και η Sutton United νίκησε 3.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Rochdale έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Sutton United έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.4 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.75 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 62.5% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων.