Sakaryaspor 5 vs 0 Manisa Fk

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.11τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sakaryaspor
20%2Ν 4Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Manisa Fk
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Sakaryaspor
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Manisa Fk
3
Μέσος όρος γκολ
2.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sakaryaspor
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sakaryaspor
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Sakaryaspor
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Manisa Fk
3
Μέσος όρος γκολ
2.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
44%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
56%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sakaryaspor
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sakaryaspor
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Sakaryaspor — τελευταίοι 5 αγώνες

Trendyol 1.Lig|Σαβ 18/04/26 10:30
Ολοκληρώθηκε
Hatayspor
Έμβλημα της ομάδας Hatayspor
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
Sakaryaspor
Trendyol 1.Lig|Δευ 13/04/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
Sakaryaspor
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Esenler Erokspor
Esenler Erokspor
Trendyol 1.Lig|Τετ 08/04/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
Ümraniyespor
Έμβλημα της ομάδας Ümraniyespor
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
Sakaryaspor
Trendyol 1.Lig|Σαβ 04/04/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Sakaryaspor
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας İstanbulspor
İstanbulspor
Trendyol 1.Lig|Κυρ 15/03/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Sakaryaspor
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Vanspor FK
Vanspor FK
Σελίδα 1 από 2

Manisa Fk — τελευταίοι 5 αγώνες

Trendyol 1.Lig|Κυρ 19/04/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Manisa Fk
Έμβλημα της ομάδας Manisa Fk
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Serikspor A.Ş.
Serikspor A.Ş.
Trendyol 1.Lig|Κυρ 12/04/26 10:30
Ολοκληρώθηκε
Vanspor FK
Έμβλημα της ομάδας Vanspor FK
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Manisa Fk
Manisa Fk
Trendyol 1.Lig|Τρι 07/04/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Manisa Fk
Έμβλημα της ομάδας Manisa Fk
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Pendikspor
Pendikspor
Trendyol 1.Lig|Παρ 03/04/26 11:30
Ολοκληρώθηκε
Adana Demirspor
Έμβλημα της ομάδας Adana Demirspor
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Manisa Fk
Manisa Fk
Trendyol 1.Lig|Κυρ 15/03/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
Amed Sportif Faaliyetler
Έμβλημα της ομάδας Amed Sportif Faaliyetler
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Manisa Fk
Manisa Fk
Σελίδα 1 από 2

Sakaryaspor εναντίον Manisa Fk — ιστορικό H2H

Trendyol 1.Lig|Παρ 26/12/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
Sakaryaspor
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Manisa FK
Manisa FK
Trendyol 1.Lig|Δευ 27/01/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
Sakaryaspor
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Manisa FK
Manisa FK
Trendyol 1.Lig|Σαβ 17/08/24 15:45
Ολοκληρώθηκε
Manisa FK
Έμβλημα της ομάδας Manisa FK
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
Sakaryaspor
Trendyol 1.Lig|Σαβ 02/03/24 13:00
Ολοκληρώθηκε
Sakaryaspor
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Manisa FK
Manisa FK
Trendyol 1.Lig|Σαβ 07/10/23 07:30
Ολοκληρώθηκε
Manisa FK
Έμβλημα της ομάδας Manisa FK
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Sakaryaspor
Sakaryaspor
Σελίδα 1 από 2

Ενδεκάδες για το Sakaryaspor - Manisa Fk

Βασική ενδεκάδα και αναπληρωματικοί για το Sakaryaspor - Manisa Fk, με αριθμούς φανέλας και θέσεις — δεδομένα που καταγράφηκαν στις 24/07/2026.

Ποιος διαιτήτευσε το Sakaryaspor - Manisa Fk;

Oguzhan Gokcen ήταν ο διαιτητής του Sakaryaspor - Manisa Fk, με μέσο όρο 4,1 καρτών ανά αγώνα — δείγμα: όλοι οι 8 αγώνες.

Δείτε τα πλήρη στατιστικά του διαιτητή Oguzhan Gokcen.

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Sakaryaspor και Manisa Fk;

Ιστορικό μεταξύ Sakaryaspor και Manisa Fk: 9 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 19 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,11 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 44,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 26/12/2025 às 11:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Sakaryaspor
3
Ισοπαλίες
3
Νίκες Manisa Fk
3
Γκολ στο ιστορικό
19
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,11

Μεγαλύτερες νίκες

  • Sakaryaspor: Sakaryaspor 2 x 0 Manisa Fk
  • Manisa Fk: Sakaryaspor 0 x 2 Manisa Fk

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Sakaryaspor 0 x 2 Manisa Fk
  2. Sakaryaspor 1 x 2 Manisa Fk
  3. Sakaryaspor 2 x 2 Manisa Fk
  4. Sakaryaspor 2 x 0 Manisa Fk
  5. Sakaryaspor 1 x 1 Manisa Fk
  6. Sakaryaspor 2 x 0 Manisa Fk
  7. Sakaryaspor 1 x 2 Manisa Fk
  8. Sakaryaspor 1 x 0 Manisa Fk
  9. Sakaryaspor 0 x 0 Manisa Fk

Γκολ ανά ημίχρονο — Sakaryaspor x Manisa Fk

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,78 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 11,1%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 44,4%

Sakaryaspor x Manisa Fk — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Sakaryaspor - Manisa FK, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Sakaryaspor σημείωσε 7 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 22 γκολ υπέρ και 13 κατά. Η ομάδα Manisa FK είχε 1 νίκες, 3 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 19 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Sakaryaspor έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 2.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Manisa FK έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Sakaryaspor νίκησε 3 φορές, η Manisa FK νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Sakaryaspor έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες. Η Manisa FK έχει 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Sakaryaspor έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Manisa FK έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.4 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 40% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 40% των αγώνων.