Sc Cham 2 vs 2 Sc Bruhl Sg

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
2
:
2
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.78τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sc Cham
40%4Ν 4Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sc Bruhl Sg
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Sc Cham
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Sc Bruhl Sg
5
Μέσος όρος γκολ
3.8

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60%
40%
1.5
40%
60%
2.5
40%
60%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sc Cham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sc Cham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Sc Cham
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Sc Bruhl Sg
5
Μέσος όρος γκολ
3.8

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
56%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
44%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
77.8%
22.2%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60%
40%
1.5
40%
60%
2.5
40%
60%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sc Cham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sc Cham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Sc Cham — τελευταίοι 5 αγώνες

Promotion League|Σαβ 05/09/20 12:00
Ολοκληρώθηκε
FC Rapperswil-Jona
Έμβλημα της ομάδας FC Rapperswil-Jona
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sc Cham
Sc Cham
Promotion League|Τετ 02/09/20 14:30
Ολοκληρώθηκε
Sc Cham
Έμβλημα της ομάδας Sc Cham
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας AC Bellinzona
AC Bellinzona
Promotion League|Τρι 25/08/20 14:30
Ολοκληρώθηκε
FC Breitenrain
Έμβλημα της ομάδας FC Breitenrain
2
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Sc Cham
Sc Cham
Promotion League|Σαβ 16/11/19 11:00
Ολοκληρώθηκε
FC Black Stars
Έμβλημα της ομάδας FC Black Stars
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Sc Cham
Sc Cham
Promotion League|Κυρ 10/11/19 10:30
Ολοκληρώθηκε
Sc Cham
Έμβλημα της ομάδας Sc Cham
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Köniz
FC Köniz
Σελίδα 1 από 2

Sc Bruhl Sg — τελευταίοι 5 αγώνες

Promotion League|Σαβ 05/09/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
FC Zürich II U21
Έμβλημα της ομάδας FC Zürich II U21
2
:
3
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας Sc Bruhl Sg
Sc Bruhl Sg
Promotion League|Σαβ 29/08/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Sc Bruhl Sg
Έμβλημα της ομάδας Sc Bruhl Sg
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Rapperswil-Jona
FC Rapperswil-Jona
Promotion League|Σαβ 22/08/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Sc Bruhl Sg
Έμβλημα της ομάδας Sc Bruhl Sg
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Stade Nyonnais
Stade Nyonnais
Promotion League|Τετ 19/08/20 15:00
Ολοκληρώθηκε
Sc Bruhl Sg
Έμβλημα της ομάδας Sc Bruhl Sg
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Basel II U21
Basel II U21
Promotion League|Σαβ 15/08/20 13:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Sc Cham εναντίον Sc Bruhl Sg — ιστορικό H2H

Promotion League|Σαβ 28/09/19 11:00
Ολοκληρώθηκε
SC Cham
Έμβλημα της ομάδας SC Cham
2
:
3
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας SC Brühl SG
SC Brühl SG
Promotion League|Σαβ 02/03/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
SC Cham
Έμβλημα της ομάδας SC Cham
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας SC Brühl SG
SC Brühl SG
Promotion League|Σαβ 11/08/18 11:30
Ολοκληρώθηκε
SC Brühl SG
Έμβλημα της ομάδας SC Brühl SG
4
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας SC Cham
SC Cham
Promotion League|Τετ 14/03/18 15:30
Ολοκληρώθηκε
SC Cham
Έμβλημα της ομάδας SC Cham
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας SC Brühl SG
SC Brühl SG
Promotion League|Τετ 16/08/17 14:30
Ολοκληρώθηκε
SC Brühl SG
Έμβλημα της ομάδας SC Brühl SG
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας SC Cham
SC Cham
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Sc Cham και Sc Bruhl Sg;

Ιστορικό μεταξύ Sc Cham και Sc Bruhl Sg: 9 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 5 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 34 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,78 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 56,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 28/09/2019 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Sc Cham
2
Ισοπαλίες
2
Νίκες Sc Bruhl Sg
5
Γκολ στο ιστορικό
34
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,78

Μεγαλύτερες νίκες

  • Sc Cham: Sc Cham 2 x 0 Sc Bruhl Sg
  • Sc Bruhl Sg: Sc Cham 0 x 4 Sc Bruhl Sg

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Sc Cham 2 x 3 Sc Bruhl Sg
  2. Sc Cham 1 x 0 Sc Bruhl Sg
  3. Sc Cham 2 x 4 Sc Bruhl Sg
  4. Sc Cham 0 x 0 Sc Bruhl Sg
  5. Sc Cham 0 x 4 Sc Bruhl Sg
  6. Sc Cham 2 x 2 Sc Bruhl Sg
  7. Sc Cham 1 x 4 Sc Bruhl Sg
  8. Sc Cham 2 x 0 Sc Bruhl Sg
  9. Sc Cham 2 x 5 Sc Bruhl Sg

Γκολ ανά ημίχρονο — Sc Cham x Sc Bruhl Sg

  • 1ο ημίχρονο (5 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,40 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 60,0% · over 1.5 Γκολ: 40,0%
  • 2ο ημίχρονο (5 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,80 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 80,0% · over 1.5 Γκολ: 60,0%

Sc Cham x Sc Bruhl Sg — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης SC Cham - SC Brühl SG, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα SC Cham σημείωσε 5 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 18 γκολ υπέρ και 15 κατά. Η ομάδα SC Brühl SG είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 14 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα SC Cham έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα SC Brühl SG έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η SC Cham νίκησε 4 φορές, η SC Brühl SG νίκησε 5 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η SC Cham έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η SC Brühl SG έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 90% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.