Sk Slovan Bratislava U19 2 vs 3 Vss Kosice U19

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 4 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
2
:
3
V
HT 1-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.33τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sk Slovan Bratislava U19
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vss Kosice U19
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Sk Slovan Bratislava U19
4
Ισοπαλίες
2
Νίκες Vss Kosice U19
0
Μέσος όρος γκολ
3.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
16.7%
-3.5
16.7%
-2.5
50%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Sk Slovan Bratislava U19
4
Ισοπαλίες
2
Νίκες Vss Kosice U19
0
Μέσος όρος γκολ
3.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
50%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
50%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
16.7%
-3.5
16.7%
-2.5
50%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Sk Slovan Bratislava U19 — τελευταίοι 5 αγώνες

U19 Slovakia League|Σαβ 15/10/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 08/10/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 01/10/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 10/09/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Κυρ 04/09/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Vss Kosice U19 — τελευταίοι 5 αγώνες

U19 Slovakia League|Σαβ 15/10/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
Spartak Trnava U19
Έμβλημα της ομάδας Spartak Trnava U19
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Vss Kosice U19
Vss Kosice U19
U19 Slovakia League|Σαβ 08/10/22 09:30
Ολοκληρώθηκε
Vss Kosice U19
Έμβλημα της ομάδας Vss Kosice U19
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας MŠK Žilina U19
MŠK Žilina U19
U19 Slovakia League|Παρ 30/09/22 09:30
Ολοκληρώθηκε
AS Trenčín U19
Έμβλημα της ομάδας AS Trenčín U19
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Vss Kosice U19
Vss Kosice U19
U19 Slovakia League|Σαβ 10/09/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 03/09/22 06:00
Ολοκληρώθηκε
FK Poprad U19
Έμβλημα της ομάδας FK Poprad U19
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Vss Kosice U19
Vss Kosice U19
Σελίδα 1 από 2

Sk Slovan Bratislava U19 εναντίον Vss Kosice U19 — ιστορικό H2H

U19 Slovakia League|Σαβ 06/11/21 07:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 31/07/21 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 03/06/17 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 12/11/16 08:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 16/04/16 09:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Sk Slovan Bratislava U19 και Vss Kosice U19;

Ιστορικό μεταξύ Sk Slovan Bratislava U19 και Vss Kosice U19: 6 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 20 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,33 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 50,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 06/11/2021 às 04:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Sk Slovan Bratislava U19
4
Ισοπαλίες
2
Νίκες Vss Kosice U19
0
Γκολ στο ιστορικό
20
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,33

Μεγαλύτερες νίκες

  • Sk Slovan Bratislava U19: Sk Slovan Bratislava U19 5 x 0 Vss Kosice U19

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Sk Slovan Bratislava U19 4 x 1 Vss Kosice U19
  2. Sk Slovan Bratislava U19 1 x 0 Vss Kosice U19
  3. Sk Slovan Bratislava U19 5 x 0 Vss Kosice U19
  4. Sk Slovan Bratislava U19 1 x 1 Vss Kosice U19
  5. Sk Slovan Bratislava U19 2 x 2 Vss Kosice U19
  6. Sk Slovan Bratislava U19 3 x 0 Vss Kosice U19

Γκολ ανά ημίχρονο — Sk Slovan Bratislava U19 x Vss Kosice U19

  • 1ο ημίχρονο (3 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (3 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 3,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 100,0%

Sk Slovan Bratislava U19 x Vss Kosice U19 — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης ŠK Slovan Bratislava U19 - VSS Košice U19, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα ŠK Slovan Bratislava U19 σημείωσε 5 νίκες, 1 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 17 γκολ υπέρ και 18 κατά. Η ομάδα VSS Košice U19 είχε 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 19 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα ŠK Slovan Bratislava U19 έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα VSS Košice U19 έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η ŠK Slovan Bratislava U19 νίκησε 7 φορές, η VSS Košice U19 νίκησε 1 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η ŠK Slovan Bratislava U19 έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η VSS Košice U19 έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 0.9 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 90% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.