Stevenage 0 vs 1 Oldham Athletic

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
1
V
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.33τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Stevenage
0%0Ν 3Ι 7Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Oldham Athletic
20%2Ν 2Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Stevenage
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Oldham Athletic
1
Μέσος όρος γκολ
2.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50%
50%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Stevenage
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
16.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Stevenage
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Stevenage
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Oldham Athletic
1
Μέσος όρος γκολ
2.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
33%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
67%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
50%
50%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50%
50%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Stevenage
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
16.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Stevenage
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Stevenage — τελευταίοι 5 αγώνες

League Two|Σαβ 26/03/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Exeter City
Έμβλημα της ομάδας Exeter City
2
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
Stevenage
League Two|Τρι 15/03/22 16:45
Ολοκληρώθηκε
Stevenage
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Northampton Town
Northampton Town
League Two|Σαβ 12/03/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Stevenage
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Newport County
Newport County
League Two|Σαβ 05/03/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Leyton Orient
Έμβλημα της ομάδας Leyton Orient
2
:
2
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
Stevenage
League Two|Σαβ 26/02/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Port Vale
Έμβλημα της ομάδας Port Vale
2
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
Stevenage
Σελίδα 1 από 2

Oldham Athletic — τελευταίοι 5 αγώνες

League Two|Τρι 29/03/22 15:45
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Leyton Orient
Leyton Orient
League Two|Σαβ 26/03/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mansfield Town
Mansfield Town
League Two|Τρι 22/03/22 16:45
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
1
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
Sutton United
League Two|Σαβ 19/03/22 12:00
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Exeter City
Exeter City
League Two|Τρι 15/03/22 16:45
Ολοκληρώθηκε
Walsall
Έμβλημα της ομάδας Walsall
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
Oldham Athletic
Σελίδα 1 από 2

Stevenage εναντίον Oldham Athletic — ιστορικό H2H

League Two|Σαβ 16/10/21 11:00
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
3
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
Stevenage
League Two|Παρ 02/04/21 11:00
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
Stevenage
League Two|Σαβ 19/09/20 11:00
Ολοκληρώθηκε
Stevenage
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
3
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
Oldham Athletic
League Two|Τρι 14/01/20 16:45
Ολοκληρώθηκε
Stevenage
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
Oldham Athletic
League Two|Σαβ 02/03/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Oldham Athletic
Έμβλημα της ομάδας Oldham Athletic
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Stevenage
Stevenage
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Stevenage και Oldham Athletic;

Ιστορικό μεταξύ Stevenage και Oldham Athletic: 6 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 14 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,33 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 33,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 16/10/2021 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Stevenage
3
Ισοπαλίες
2
Νίκες Oldham Athletic
1
Γκολ στο ιστορικό
14
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,33

Μεγαλύτερες νίκες

  • Stevenage: Stevenage 3 x 0 Oldham Athletic
  • Oldham Athletic: Stevenage 0 x 3 Oldham Athletic

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Stevenage 0 x 3 Oldham Athletic
  2. Stevenage 1 x 0 Oldham Athletic
  3. Stevenage 3 x 0 Oldham Athletic
  4. Stevenage 0 x 0 Oldham Athletic
  5. Stevenage 1 x 1 Oldham Athletic
  6. Stevenage 3 x 2 Oldham Athletic

Γκολ ανά ημίχρονο — Stevenage x Oldham Athletic

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,83 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 50,0% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,50 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 50,0%

Stevenage x Oldham Athletic — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Stevenage - Oldham Athletic, με 7 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Stevenage σημείωσε 6 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 21 γκολ υπέρ και 10 κατά. Η ομάδα Oldham Athletic είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 14 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Stevenage έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 2.1 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Oldham Athletic έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 7 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Stevenage νίκησε 3 φορές, η Oldham Athletic νίκησε 2 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Stevenage έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες. Η Oldham Athletic έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Stevenage έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Oldham Athletic έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 0.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.14 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 42.9% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 29% των αγώνων.