Tps 4 vs 0 Eif

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
4
:
0
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.78τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Tps
60%6Ν 3Ι 1Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Eif
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Tps
7
Ισοπαλίες
0
Νίκες Eif
2
Μέσος όρος γκολ
2.8

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
44.4%
55.6%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Tps
Ποσοστό
-4.5
11.1%
-3.5
11.1%
-2.5
22.2%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Tps
Ποσοστό
-4.5
11.1%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Tps
7
Ισοπαλίες
0
Νίκες Eif
2
Μέσος όρος γκολ
2.8

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
22%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
78%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
55.6%
44.4%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
44.4%
55.6%
1.5
11.1%
88.9%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Tps
Ποσοστό
-4.5
11.1%
-3.5
11.1%
-2.5
22.2%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Tps
Ποσοστό
-4.5
11.1%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Tps — τελευταίοι 5 αγώνες

Ykkösliiga|Παρ 11/08/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
Tps
Έμβλημα της ομάδας Tps
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Honka
FC Honka
Ykkösliiga|Παρ 04/08/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
IF Gnistan
Έμβλημα της ομάδας IF Gnistan
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Tps
Tps
Ykkösliiga|Κυρ 30/07/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
Tps
Έμβλημα της ομάδας Tps
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας OPS Oulu
OPS Oulu
Ykkösliiga|Σαβ 22/07/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
FF Jaro
Έμβλημα της ομάδας FF Jaro
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Tps
Tps
Ykkösliiga|Τετ 19/07/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
Tps
Έμβλημα της ομάδας Tps
3
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας GrIFK
GrIFK
Σελίδα 1 από 2

Eif — τελευταίοι 5 αγώνες

Ykkösliiga|Σαβ 12/08/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
Eif
Έμβλημα της ομάδας Eif
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας AC Oulu
AC Oulu
Ykkösliiga|Κυρ 06/08/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
GrIFK
Έμβλημα της ομάδας GrIFK
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Eif
Eif
Ykkösliiga|Σαβ 29/07/17 08:00
Ολοκληρώθηκε
Eif
Έμβλημα της ομάδας Eif
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας KPV
KPV
Ykkösliiga|Σαβ 22/07/17 11:00
Ολοκληρώθηκε
IF Gnistan
Έμβλημα της ομάδας IF Gnistan
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Eif
Eif
Ykkösliiga|Τετ 19/07/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
Eif
Έμβλημα της ομάδας Eif
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Honka
FC Honka
Σελίδα 1 από 2

Tps εναντίον Eif — ιστορικό H2H

Ykkösliiga|Τετ 21/06/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
EIF
Έμβλημα της ομάδας EIF
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας TPS
TPS
Ykkösliiga|Τετ 14/06/17 12:30
Ολοκληρώθηκε
TPS
Έμβλημα της ομάδας TPS
6
:
0
Ημίχρονο: 5-0
Έμβλημα της ομάδας EIF
EIF
Suomen Cup|Παρ 03/03/17 12:00
Ολοκληρώθηκε
TPS
Έμβλημα της ομάδας TPS
0
:
3
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας EIF
EIF
Ykkösliiga|Σαβ 22/10/16 10:00
Ολοκληρώθηκε
TPS
Έμβλημα της ομάδας TPS
3
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας EIF
EIF
Ykkösliiga|Δευ 15/08/16 12:30
Ολοκληρώθηκε
TPS
Έμβλημα της ομάδας TPS
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας EIF
EIF
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Tps και Eif;

Ιστορικό μεταξύ Tps και Eif: 9 αναμετρήσεις — {home} 7 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 25 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,78 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 22,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 21/06/2017 às 09:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Tps
7
Ισοπαλίες
0
Νίκες Eif
2
Γκολ στο ιστορικό
25
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,78

Μεγαλύτερες νίκες

  • Tps: Tps 6 x 0 Eif
  • Eif: Tps 0 x 3 Eif

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Tps 1 x 0 Eif
  2. Tps 6 x 0 Eif
  3. Tps 0 x 3 Eif
  4. Tps 3 x 0 Eif
  5. Tps 2 x 1 Eif
  6. Tps 2 x 0 Eif
  7. Tps 1 x 4 Eif
  8. Tps 1 x 0 Eif
  9. Tps 1 x 0 Eif

Γκολ ανά ημίχρονο — Tps x Eif

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,89 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 44,4% · over 1.5 Γκολ: 11,1%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,89 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 55,6%

Tps x Eif — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης TPS - EIF, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα TPS σημείωσε 2 νίκες, 3 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 9 γκολ υπέρ και 14 κατά. Η ομάδα EIF είχε 4 νίκες, 3 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 11 γκολ υπέρ και 15 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα TPS έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 0.9 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα EIF έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Με μόλις 10 καταγεγραμμένες μεταξύ τους αναμετρήσεις, η TPS νίκησε 7 και η EIF νίκησε 3.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η TPS έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η EIF έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 0.6 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.3 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% των αγώνων.