Vasas 1 vs 2 Mtk Budapest

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
1
:
2
V
HT 1-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.29τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vasas
40%4Ν 2Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Mtk Budapest
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Vasas
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mtk Budapest
4
Μέσος όρος γκολ
2.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Vasas
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vasas
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Vasas
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mtk Budapest
4
Μέσος όρος γκολ
2.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
43%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
57%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
57.1%
42.9%
1.5
28.6%
71.4%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Vasas
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vasas
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Vasas — τελευταίοι 5 αγώνες

Club Friendly Games|Σαβ 30/06/18 05:00
Ολοκληρώθηκε
Ceglédi VSE
Έμβλημα της ομάδας Ceglédi VSE
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Vasas
Vasas
Club Friendly Games|Σαβ 23/06/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
Putnok FC
Έμβλημα της ομάδας Putnok FC
2
:
8
Ημίχρονο: 0-4
Έμβλημα της ομάδας Vasas
Vasas
Fizz Liga|Σαβ 02/06/18 14:00
Ολοκληρώθηκε
Budapest Honvéd FC
Έμβλημα της ομάδας Budapest Honvéd FC
3
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Vasas
Vasas
Fizz Liga|Κυρ 27/05/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
Vasas
Έμβλημα της ομάδας Vasas
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Szombathelyi Haladás
Szombathelyi Haladás
Fizz Liga|Σαβ 19/05/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
Vasas
Έμβλημα της ομάδας Vasas
0
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Videoton FC Fehérvár
Videoton FC Fehérvár
Σελίδα 1 από 2

Mtk Budapest — τελευταίοι 5 αγώνες

Club Friendly Games|Σαβ 30/06/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
Mtk Budapest
Έμβλημα της ομάδας Mtk Budapest
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας MFK Zemplín Michalovce
MFK Zemplín Michalovce
Club Friendly Games|Τετ 27/06/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
Mtk Budapest
Έμβλημα της ομάδας Mtk Budapest
3
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας KFC Komárno
KFC Komárno
NB II|Κυρ 03/06/18 12:00
Ολοκληρώθηκε
BFC Siófok
Έμβλημα της ομάδας BFC Siófok
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mtk Budapest
Mtk Budapest
NB II|Παρ 25/05/18 15:00
Ολοκληρώθηκε
Mtk Budapest
Έμβλημα της ομάδας Mtk Budapest
2
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Kisvárda FC
Kisvárda FC
NB II|Κυρ 20/05/18 14:00
Ολοκληρώθηκε
Zalaegerszegi TE
Έμβλημα της ομάδας Zalaegerszegi TE
5
:
4
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας Mtk Budapest
Mtk Budapest
Σελίδα 1 από 2

Vasas εναντίον Mtk Budapest — ιστορικό H2H

Club Friendly Games|Τετ 31/01/18 08:00
Ολοκληρώθηκε
Vasas
Έμβλημα της ομάδας Vasas
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας MTK Budapest
MTK Budapest
Fizz Liga|Σαβ 11/03/17 11:30
Ολοκληρώθηκε
MTK Budapest
Έμβλημα της ομάδας MTK Budapest
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Vasas
Vasas
Fizz Liga|Σαβ 15/10/16 13:00
Ολοκληρώθηκε
Vasas
Έμβλημα της ομάδας Vasas
3
:
2
Ημίχρονο: 3-2
Έμβλημα της ομάδας MTK Budapest
MTK Budapest
Fizz Liga|Κυρ 17/07/16 13:00
Ολοκληρώθηκε
MTK Budapest
Έμβλημα της ομάδας MTK Budapest
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Vasas
Vasas
Fizz Liga|Σαβ 30/04/16 11:30
Ολοκληρώθηκε
MTK Budapest
Έμβλημα της ομάδας MTK Budapest
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Vasas
Vasas
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Vasas και Mtk Budapest;

Ιστορικό μεταξύ Vasas και Mtk Budapest: 7 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 16 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,29 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 43,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 31/01/2018 às 06:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Vasas
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Mtk Budapest
4
Γκολ στο ιστορικό
16
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,29

Μεγαλύτερες νίκες

  • Vasas: Vasas 2 x 0 Mtk Budapest
  • Mtk Budapest: Vasas 1 x 2 Mtk Budapest

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Vasas 1 x 2 Mtk Budapest
  2. Vasas 0 x 1 Mtk Budapest
  3. Vasas 3 x 2 Mtk Budapest
  4. Vasas 1 x 0 Mtk Budapest
  5. Vasas 2 x 0 Mtk Budapest
  6. Vasas 1 x 2 Mtk Budapest
  7. Vasas 0 x 1 Mtk Budapest

Γκολ ανά ημίχρονο — Vasas x Mtk Budapest

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,29 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 57,1% · over 1.5 Γκολ: 28,6%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 28,6%

Vasas x Mtk Budapest — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Vasas - MTK Budapest, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Vasas σημείωσε 5 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες, με 20 γκολ υπέρ και 18 κατά. Η ομάδα MTK Budapest είχε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, με 13 γκολ υπέρ και 19 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Vasas έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα MTK Budapest έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Με μόλις 10 καταγεγραμμένες μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Vasas νίκησε 4 και η MTK Budapest νίκησε 6.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Vasas έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 2.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η MTK Budapest έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.8 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.