Vushtrria 1 vs 0 Fc Prishtina

Στις τελευταίες 8 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
1
:
0
D
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.25τελευταίοι 8 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vushtrria
40%4Ν 3Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Prishtina
20%2Ν 4Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
8
Νίκες Vushtrria
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Fc Prishtina
7
Μέσος όρος γκολ
3.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
87.5%
12.5%
2.5
62.5%
37.5%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
28.6%
71.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Vushtrria
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vushtrria
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
8
Νίκες Vushtrria
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Fc Prishtina
7
Μέσος όρος γκολ
3.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
38%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
63%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
87.5%
12.5%
2.5
62.5%
37.5%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
28.6%
71.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Vushtrria
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vushtrria
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Vushtrria — τελευταίοι 5 αγώνες

AlbiMall Superliga|Κυρ 30/08/26 14:30
Ολοκληρώθηκε
Vushtrria
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Drita
FC Drita
AlbiMall Superliga|Σαβ 15/08/26 14:30
Ολοκληρώθηκε
Vushtrria
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
1
:
6
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας FC Malisheva
FC Malisheva
First League|Σαβ 16/05/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
Vushtrria
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ramiz Sadiku
Ramiz Sadiku
First League|Κυρ 19/04/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Vushtrria
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας 2 Korriku
2 Korriku
First League|Σαβ 11/04/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Fc Prishtina — τελευταίοι 5 αγώνες

AlbiMall Superliga|Κυρ 30/08/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Prishtina
Έμβλημα της ομάδας Fc Prishtina
4
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας KF Llapi
KF Llapi
AlbiMall Superliga|Κυρ 16/08/26 17:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Prishtina
Έμβλημα της ομάδας Fc Prishtina
4
:
2
Ημίχρονο: 3-1
Έμβλημα της ομάδας KF Ballkani
KF Ballkani
Club Friendly Games|Τρι 28/07/26 14:00
Ολοκληρώθηκε
AlbiMall Superliga|Τετ 06/05/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
KF Prishtina E Re
Έμβλημα της ομάδας KF Prishtina E Re
3
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Prishtina
Fc Prishtina
AlbiMall Superliga|Τετ 29/04/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
FC Drita
Έμβλημα της ομάδας FC Drita
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Prishtina
Fc Prishtina
Σελίδα 1 από 2

Vushtrria εναντίον Fc Prishtina — ιστορικό H2H

Kupa e Kosovës|Τετ 19/04/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
FC Prishtina
Έμβλημα της ομάδας FC Prishtina
6
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
Vushtrria
Kupa e Kosovës|Τετ 05/04/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Vushtrria
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας FC Prishtina
FC Prishtina
AlbiMall Superliga|Σαβ 13/06/20 12:00
Ολοκληρώθηκε
Vushtrria
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας FC Prishtina
FC Prishtina
AlbiMall Superliga|Σαβ 15/02/20 09:00
Ολοκληρώθηκε
Kupa e Kosovës|Σαβ 08/02/20 09:00
Ολοκληρώθηκε
FC Prishtina
Έμβλημα της ομάδας FC Prishtina
4
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Vushtrria
Vushtrria
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Vushtrria και Fc Prishtina;

Ιστορικό μεταξύ Vushtrria και Fc Prishtina: 8 αναμετρήσεις — {home} 0 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 7 νίκες (τελευταίοι 8 αγώνες). 26 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,25 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 37,6% των αγώνων. Ενημερώθηκε 19/04/2023 às 07:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Vushtrria
0
Ισοπαλίες
1
Νίκες Fc Prishtina
7
Γκολ στο ιστορικό
26
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,25

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Prishtina: Vushtrria 0 x 6 Fc Prishtina

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Vushtrria 0 x 6 Fc Prishtina
  2. Vushtrria 1 x 2 Fc Prishtina
  3. Vushtrria 0 x 2 Fc Prishtina
  4. Vushtrria 0 x 4 Fc Prishtina
  5. Vushtrria 1 x 4 Fc Prishtina
  6. Vushtrria 0 x 3 Fc Prishtina
  7. Vushtrria 1 x 1 Fc Prishtina
  8. Vushtrria 0 x 1 Fc Prishtina

Γκολ ανά ημίχρονο — Vushtrria x Fc Prishtina

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,71 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 57,1%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,43 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 57,1%

Vushtrria x Fc Prishtina — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Vushtrria - FC Prishtina, με 9 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Vushtrria έχει ποσοστό νικών 10% με μέσο όρο 0.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα FC Prishtina έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των Vushtrria και FC Prishtina στη βάση μας.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Vushtrria έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η FC Prishtina έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 55.6% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 33% των αγώνων.