Wrexham 1 vs 3 Barrow

Nome oficial do Barrow: Barrow AFC.

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
1
:
3
V
HT 0-3
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.00τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Wrexham
50%5Ν 1Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Barrow
20%2Ν 5Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Wrexham
1
Ισοπαλίες
5
Νίκες Barrow
1
Μέσος όρος γκολ
3.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Wrexham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Wrexham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Wrexham
1
Ισοπαλίες
5
Νίκες Barrow
1
Μέσος όρος γκολ
3.0

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
71%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
29%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
85.7%
14.3%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Wrexham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
14.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Wrexham
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Wrexham — τελευταίοι 5 αγώνες

National League|Σαβ 09/03/19 09:35
Ολοκληρώθηκε
Leyton Orient
Έμβλημα της ομάδας Leyton Orient
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
National League|Σαβ 02/03/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Wrexham
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Chesterfield
Chesterfield
National League|Σαβ 23/02/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Gateshead
Έμβλημα της ομάδας Gateshead
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
National League|Τρι 19/02/19 16:45
Ολοκληρώθηκε
Boreham Wood
Έμβλημα της ομάδας Boreham Wood
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
National League|Σαβ 16/02/19 13:00
Ολοκληρώθηκε
Havant & Waterlooville
Έμβλημα της ομάδας Havant & Waterlooville
2
:
3
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
Σελίδα 1 από 2

Barrow — τελευταίοι 5 αγώνες

National League|Σαβ 09/03/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Barrow
Έμβλημα της ομάδας Barrow
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Aldershot Town
Aldershot Town
National League|Τρι 05/03/19 16:45
Ολοκληρώθηκε
Barrow
Έμβλημα της ομάδας Barrow
2
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Leyton Orient
Leyton Orient
National League|Σαβ 02/03/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Barnet
Έμβλημα της ομάδας Barnet
3
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Barrow
Barrow
National League|Σαβ 23/02/19 12:00
Ολοκληρώθηκε
Barrow
Έμβλημα της ομάδας Barrow
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ebbsfleet United
Ebbsfleet United
National League|Σαβ 16/02/19 13:00
Ολοκληρώθηκε
Sutton United
Έμβλημα της ομάδας Sutton United
0
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Barrow
Barrow
Σελίδα 1 από 2

Wrexham εναντίον Barrow — ιστορικό H2H

National League|Τρι 27/11/18 17:45
Ολοκληρώθηκε
Barrow AFC
Έμβλημα της ομάδας Barrow AFC
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
National League|Δευ 01/01/18 13:00
Ολοκληρώθηκε
Wrexham
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
3
:
3
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας Barrow AFC
Barrow AFC
National League|Τρι 26/12/17 13:00
Ολοκληρώθηκε
Barrow AFC
Έμβλημα της ομάδας Barrow AFC
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
National League|Τρι 21/03/17 16:45
Ολοκληρώθηκε
Barrow AFC
Έμβλημα της ομάδας Barrow AFC
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
Wrexham
National League|Τρι 25/10/16 16:45
Ολοκληρώθηκε
Wrexham
Έμβλημα της ομάδας Wrexham
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Barrow AFC
Barrow AFC
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Wrexham και Barrow;

Ιστορικό μεταξύ Wrexham και Barrow: 7 αναμετρήσεις — {home} 1 νίκες, 5 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 21 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,00 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 71,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 27/11/2018 às 15:45.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Wrexham
1
Ισοπαλίες
5
Νίκες Barrow
1
Γκολ στο ιστορικό
21
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,00

Μεγαλύτερες νίκες

  • Wrexham: Wrexham 4 x 1 Barrow
  • Barrow: Wrexham 0 x 2 Barrow

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Wrexham 0 x 0 Barrow
  2. Wrexham 3 x 3 Barrow
  3. Wrexham 1 x 1 Barrow
  4. Wrexham 1 x 1 Barrow
  5. Wrexham 2 x 2 Barrow
  6. Wrexham 0 x 2 Barrow
  7. Wrexham 4 x 1 Barrow

Γκολ ανά ημίχρονο — Wrexham x Barrow

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,43 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 42,9%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,57 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 57,1%

Wrexham x Barrow — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Wrexham - Barrow AFC, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Wrexham σημείωσε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 11 γκολ υπέρ και 15 κατά. Η ομάδα Barrow AFC είχε 7 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 10 αγώνες, με 18 γκολ υπέρ και 8 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Wrexham έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.1 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Barrow AFC έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Wrexham νίκησε 2 φορές, η Barrow AFC νίκησε 2 φορές και υπήρξαν 6 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Wrexham έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Barrow AFC έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 50% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.