Στατιστικά πρωταθλήματος για το Κ-19 1st Division U19 1. Liga 26/27
Το Κ-19 1st Division U19 1. Liga 26/27 έχει μέσο όρο 4,32 γκολ ανά αγώνα σε 78 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 500 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 69,6% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 65,0% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 4,32 (78 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 337
- Ομάδες στη βαθμολογία: 16
- Over 2.5 γκολ: 69,6% (500 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 87,8%
- Over 3.5 γκολ: 51,0%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 65,0%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 48,6% / 19,8% / 31,6%
Γκολ α' ημιχρόνου
- Μέσος όρος γκολ α' ημιχρόνου: 1,68 (500 αγώνες με σκορ ημιχρόνου)
- Over 0.5 γκολ α' ημιχρόνου: 80,4%
- Over 1.5 γκολ α' ημιχρόνου: 51,6%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Sigma Olomouc U19 | 9 | 3,33 | 2,11 |
| Opava U19 | 10 | 3,00 | 1,70 |
| SK Dynamo České Budějovice U19 | 9 | 3,00 | 2,00 |
| Viktoria Plzen U19 | 8 | 2,75 | 0,63 |
| FK Teplice U19 | 10 | 2,40 | 2,70 |
| FC Zbrojovka Brno U19 | 10 | 2,30 | 2,20 |
| Hradec Kralove U19 | 11 | 2,27 | 1,18 |
| Baník Ostrava U19 | 9 | 2,22 | 1,78 |
| Dukla Praha U19 | 10 | 2,20 | 1,60 |
| Mladá Boleslav U19 | 10 | 2,10 | 1,80 |
| Sparta Praha U19 | 9 | 2,00 | 1,89 |
| 1. FC Slovácko U19 | 10 | 1,90 | 2,70 |
| FC Zlín U19 | 10 | 1,60 | 3,40 |
| Slavia Praha U19 | 9 | 1,44 | 2,56 |
| FK Pardubice U19 | 12 | 1,42 | 2,67 |
| MFK Karviná U19 | 10 | 1,00 | 3,30 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 12/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 500 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία