Clemilson Da Silva — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Clemilson Da Silva με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Clemilson Da Silva με

Clemilson Da Silva

30% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
C

Clemilson Da Silva

Προπονητής
10 αγώνες
Η
Ν
Ν
Η
Ι

Στατιστικά - Clemilson Da Silva

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες3
Ισοπαλίες2
Ήττες5
Ποσοστό νικών30.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.50
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.50
Γκολ κατά ανά αγώνα3.40
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-1.90
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά10.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ30.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες60.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα1.50
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα1.50
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα5.90

Σύνοψη - Clemilson Da Silva

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
5 (50.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.10

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
4.90
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.50
Μέσος όρος γκολ κατά
3.40
Διαφορά τερμάτων
-19

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
50.0%
40.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.50
1.50
Γκολ υπέρ/αγώνα
3.60
2.00

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
1.50
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
1.50
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
5.90

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 46.7%
Εκτός: 53.3%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 55.9%
Εκτός: 44.1%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
90.0%
10.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%

Clemilson Da Silva — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Clemilson Da Silva: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 3; ισοπαλίες 2; ήττες 5; γκολ υπέρ 15; γκολ κατά 34.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 30; μέσος όρος γκολ 1.5; μέσος όρος γκολ κατά 3.4; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 10.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ισοπαλίες 1; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 11.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 25; ποσοστό νικών εκτός 33.3; μέσος όρος γκολ εντός 1.25; μέσος όρος γκολ εκτός 1.67.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ηττών 50; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Clemilson Da Silva ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Clemilson Da Silva στην ομάδα Club Always Ready;

Clemilson Da Silva προπονεί την ομάδα Club Always Ready. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 24/08/2025, 3Ν-2Ι-5Η (30% νίκες, 1,10 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Club Always Ready.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Clemilson Da Silva καταγράφει 30% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές