Giovanni Cusatis — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Giovanni Cusatis;

Ο επόμενος αγώνας του/της Giovanni Cusatis είναι εναντίον του/της Desenzano στο Serie C, Girone A, στις 18/10 και ώρα 12:30 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Giovanni Cusatis με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Giovanni Cusatis με

Ακολουθήστε τον/την Giovanni Cusatis

Αποθηκεύστε τον/την Giovanni Cusatis στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Giovanni Cusatis

Giovanni Cusatis

10% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
Giovanni Cusatis

Giovanni Cusatis

Προπονητής
10 αγώνες
Ι
Ι
Ι
Η
Ι
Giovanni Cusatis

Στατιστικά - Giovanni Cusatis

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες1
Ισοπαλίες6
Ήττες3
Ποσοστό νικών10.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.00
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.00
Γκολ κατά ανά αγώνα1.50
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.50
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά10.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ40.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες60.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα3.00
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα3.00

Σύνοψη - Giovanni Cusatis

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
1 (10.0%)
Ισοπαλίες
6 (60.0%)
Ήττες
3 (30.0%)
Βαθμοί/αγώνα
0.90

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
2.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.00
Μέσος όρος γκολ κατά
1.50
Διαφορά τερμάτων
-5

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
10.0%
10.0%
Βαθμοί/αγώνα
0.90
0.80
Γκολ υπέρ/αγώνα
0.60
1.00

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
3.00
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
3.00
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 60.0%
Εκτός: 40.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%

Giovanni Cusatis — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Giovanni Cusatis: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 1; ισοπαλίες 6; ήττες 3; γκολ υπέρ 10; γκολ κατά 15.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 10; μέσος όρος γκολ 1; μέσος όρος γκολ κατά 1.5; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 10.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατα γκολ υπέρ 6; πρόσφατα γκολ κατά 10.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών 10; ποσοστό ισοπαλιών 60.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 10; ποσοστό ηττών 30; ποσοστό ισοπαλιών 60.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Giovanni Cusatis ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Giovanni Cusatis στην ομάδα Alcione Milano;

Giovanni Cusatis προπονεί την ομάδα Alcione Milano. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 08/08/2026, 1Ν-6Ι-3Η (10% νίκες, 0,90 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Alcione Milano.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Giovanni Cusatis καταγράφει 10% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές