Goran Milović — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Goran Milović;

Ο επόμενος αγώνας του/της Goran Milović είναι εναντίον του/της HNK Gorica U19 στο Κ-19 Prva NL Juniori, στις 25/10 και ώρα 08:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Goran Milović με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Goran Milović με

Ακολουθήστε τον/την Goran Milović

Αποθηκεύστε τον/την Goran Milović στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Goran Milović

Goran Milović

40% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
Goran Milović

Goran Milović

Προπονητής
10 αγώνες
Η
Ν
Η
Ν
Η
Goran Milović

Στατιστικά - Goran Milović

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες4
Ισοπαλίες2
Ήττες4
Ποσοστό νικών40.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.60
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.60
Γκολ κατά ανά αγώνα1.60
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά20.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ30.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες50.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα2.50
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα2.50

Σύνοψη - Goran Milović

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
4 (40.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.40

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
3.20
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.60
Μέσος όρος γκολ κατά
1.60
Διαφορά τερμάτων
0

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
80.0%
20.0%
Βαθμοί/αγώνα
2.60
0.60
Γκολ υπέρ/αγώνα
2.50
1.10

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
2.50
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
2.50
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 32.0%
Εκτός: 68.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Goran Milović — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Goran Milović: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 4; ισοπαλίες 2; ήττες 4; γκολ υπέρ 16; γκολ κατά 16.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 40; μέσος όρος γκολ 1.6; μέσος όρος γκολ κατά 1.6; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 20.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ήττες 3.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών 40; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 40; ποσοστό ηττών 40; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Goran Milović ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Goran Milović στην ομάδα HNK Hajduk Split U19;

Goran Milović προπονεί την ομάδα HNK Hajduk Split U19. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 07/08/2026, 4Ν-2Ι-4Η (40% νίκες, 1,40 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα HNK Hajduk Split U19.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Goran Milović καταγράφει 40% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές