Marko Bencun — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Marko Bencun;

Ο επόμενος αγώνας του/της Marko Bencun είναι εναντίον του/της Zvijezda Gradačac στο Prva Liga, Federacije BiH, στις 24/10 και ώρα 09:30 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Marko Bencun με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Marko Bencun με

Ακολουθήστε τον/την Marko Bencun

Αποθηκεύστε τον/την Marko Bencun στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Marko Bencun

Marko Bencun

30% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
M

Marko Bencun

Προπονητής
10 αγώνες
Ι
Η
Ν
Η
Ν

Στατιστικά - Marko Bencun

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες3
Ισοπαλίες2
Ήττες5
Ποσοστό νικών30.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.40
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.40
Γκολ κατά ανά αγώνα1.60
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.20
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ40.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες60.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα2.80
Κόκκινες κάρτες ανά αγώνα0.40
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα3.20

Σύνοψη - Marko Bencun

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
5 (50.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.10

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
3.00
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.40
Μέσος όρος γκολ κατά
1.60
Διαφορά τερμάτων
-2

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
40.0%
20.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.40
0.70
Γκολ υπέρ/αγώνα
2.20
1.10

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
2.80
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.40
Μέσος όρος συνολικών καρτών
3.20
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 32.1%
Εκτός: 67.9%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 75.0%
Εκτός: 25.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
20.0%
80.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%

Marko Bencun — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Marko Bencun: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 3; ισοπαλίες 2; ήττες 5; γκολ υπέρ 14; γκολ κατά 16.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 30; μέσος όρος γκολ 1.4.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ισοπαλίες 1; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 9.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 33.3; ποσοστό νικών εκτός 25; μέσος όρος γκολ εντός 1.67; μέσος όρος γκολ εκτός 1.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ηττών 50; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Marko Bencun ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Marko Bencun στην ομάδα HNK Čapljina;

Marko Bencun προπονεί την ομάδα HNK Čapljina. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 16/08/2026, 3Ν-2Ι-5Η (30% νίκες, 1,10 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα HNK Čapljina.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Marko Bencun καταγράφει 30% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές