Markus Eitl — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Markus Eitl;

Ο επόμενος αγώνας του/της Markus Eitl είναι εναντίον του/της FC Blau Weiss Linz / Kleinmunchen στο Frauen Bundesliga, στις 17/10 και ώρα 09:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Markus Eitl με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Markus Eitl με

Ακολουθήστε τον/την Markus Eitl

Αποθηκεύστε τον/την Markus Eitl στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Markus Eitl

Markus Eitl

30% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
M

Markus Eitl

Προπονητής
10 αγώνες
Η
Ν
Ι
Η
Ν

Στατιστικά - Markus Eitl

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες3
Ισοπαλίες3
Ήττες4
Ποσοστό νικών30.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.20
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.20
Γκολ κατά ανά αγώνα1.30
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.10
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά30.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ50.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες40.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα1.10
Κόκκινες κάρτες ανά αγώνα0.10
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα1.20

Σύνοψη - Markus Eitl

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
4 (40.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.20

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
2.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.20
Μέσος όρος γκολ κατά
1.30
Διαφορά τερμάτων
-1

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (6)
Εκτός (9)
Νίκες (%)
0.0%
55.6%
Βαθμοί/αγώνα
0.33
1.78
Γκολ υπέρ/αγώνα
0.50
1.89

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
1.10
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.10
Μέσος όρος συνολικών καρτών
1.20
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 45.5%
Εκτός: 54.5%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
0.0%
100.0%

Markus Eitl — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Markus Eitl: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 3; ισοπαλίες 3; ήττες 4; γκολ υπέρ 12; γκολ κατά 13.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 30; μέσος όρος γκολ 1.2; μέσος όρος γκολ κατά 1.3; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 30.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ισοπαλίες 1; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 7.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ηττών 40; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Markus Eitl ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Markus Eitl στην ομάδα LASK;

Markus Eitl προπονεί την ομάδα LASK. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 25/07/2026, 3Ν-3Ι-4Η (30% νίκες, 1,20 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα LASK.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Markus Eitl καταγράφει 30% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές