Nico Willig — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Nico Willig;

Ο επόμενος αγώνας του/της Nico Willig είναι εναντίον του/της SC Fortuna Köln στο 3. Liga, στις 16/10 και ώρα 02:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Nico Willig με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Nico Willig με

Ακολουθήστε τον/την Nico Willig

Αποθηκεύστε τον/την Nico Willig στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Nico Willig

Nico Willig

30% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
Nico Willig

Nico Willig

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Ι
Ι
Ι
Η
Nico Willig

Στατιστικά - Nico Willig

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες3
Ισοπαλίες3
Ήττες4
Ποσοστό νικών30.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.90
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.90
Γκολ κατά ανά αγώνα2.10
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.20
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ10.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες90.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα4.20
Κόκκινες κάρτες ανά αγώνα0.10
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα4.30

Σύνοψη - Nico Willig

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
4 (40.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.20

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
4.00
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.90
Μέσος όρος γκολ κατά
2.10
Διαφορά τερμάτων
-2

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
20.0%
20.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.00
0.70
Γκολ υπέρ/αγώνα
2.10
1.20

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
4.20
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.10
Μέσος όρος συνολικών καρτών
4.30
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 42.9%
Εκτός: 57.1%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
80.0%
20.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%

Nico Willig — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Nico Willig: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 3; ισοπαλίες 3; ήττες 4; γκολ υπέρ 19; γκολ κατά 21.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 30; μέσος όρος γκολ 1.9.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 1; πρόσφατες ισοπαλίες 3; πρόσφατες ήττες 1; πρόσφατα γκολ υπέρ 12.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 20; ποσοστό νικών εκτός 40; μέσος όρος γκολ εντός 2.2; μέσος όρος γκολ εκτός 1.6.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ηττών 40; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Nico Willig ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Nico Willig στην ομάδα VfB Stuttgart II U21;

Nico Willig προπονεί την ομάδα VfB Stuttgart II U21. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 08/08/2026, 3Ν-3Ι-4Η (30% νίκες, 1,20 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα VfB Stuttgart II U21.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Nico Willig καταγράφει 30% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές