Patrick Grettnich — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Patrick Grettnich με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Patrick Grettnich με

Patrick Grettnich

60% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
P

Patrick Grettnich

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Ν
Ν
Ι
Η

Στατιστικά - Patrick Grettnich

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες6
Ισοπαλίες3
Ήττες1
Ποσοστό νικών60.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα3.30
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα3.30
Γκολ κατά ανά αγώνα1.20
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα2.10
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά20.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ10.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες80.0%

Σύνοψη - Patrick Grettnich

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
6 (60.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
1 (10.0%)
Βαθμοί/αγώνα
2.10

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
4.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
3.30
Μέσος όρος γκολ κατά
1.20
Διαφορά τερμάτων
21

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (7)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
28.6%
70.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.29
2.30
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.71
3.10

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
0.00
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
80.0%
20.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%
3.5
40.0%
60.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Patrick Grettnich — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Patrick Grettnich: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 6; ισοπαλίες 3; ήττες 1; γκολ υπέρ 33; γκολ κατά 12.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 60; μέσος όρος γκολ 3.3; μέσος όρος γκολ κατά 1.2; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 20.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 3; πρόσφατες ισοπαλίες 1; πρόσφατες ήττες 1; πρόσφατα γκολ υπέρ 22.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 40; ποσοστό νικών εκτός 80; μέσος όρος γκολ εντός 2.2; μέσος όρος γκολ εκτός 4.4.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 60; ποσοστό ηττών 10; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Patrick Grettnich ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Patrick Grettnich στην ομάδα Jeunesse Useldange;

Patrick Grettnich προπονεί την ομάδα Jeunesse Useldange. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 19/04/2026, 6Ν-3Ι-1Η (60% νίκες, 2,10 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Jeunesse Useldange.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Patrick Grettnich καταγράφει 60% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές