Patrick Haring — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Patrick Haring;

Ο επόμενος αγώνας του/της Patrick Haring είναι εναντίον του/της FC Gleisdorf 09 στο Regionalliga Süd, στις 23/10 και ώρα 02:00 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Patrick Haring με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Patrick Haring με

Ακολουθήστε τον/την Patrick Haring

Αποθηκεύστε τον/την Patrick Haring στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Patrick Haring

Patrick Haring

50% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
P

Patrick Haring

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Ι
Ι
Ν
Ν

Στατιστικά - Patrick Haring

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες5
Ισοπαλίες3
Ήττες2
Ποσοστό νικών50.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.70
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.70
Γκολ κατά ανά αγώνα1.80
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.10
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά30.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ20.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες60.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα0.50
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα0.50

Σύνοψη - Patrick Haring

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
2 (20.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.80

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
3.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.70
Μέσος όρος γκολ κατά
1.80
Διαφορά τερμάτων
-1

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
50.0%
40.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.80
1.50
Γκολ υπέρ/αγώνα
2.00
1.90

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
0.50
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
0.50
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 20.0%
Εκτός: 80.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

Patrick Haring — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Patrick Haring: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 5; ισοπαλίες 3; ήττες 2; γκολ υπέρ 17; γκολ κατά 18.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 50; μέσος όρος γκολ 1.7; μέσος όρος γκολ κατά 1.8; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 30.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 3.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 60; ποσοστό νικών εκτός 40; μέσος όρος γκολ εντός 1.6; μέσος όρος γκολ εκτός 1.8.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 50; ποσοστό ηττών 20; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Patrick Haring ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Patrick Haring στην ομάδα Deutschlandsberger SC;

Patrick Haring προπονεί την ομάδα Deutschlandsberger SC. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 14/08/2026, 5Ν-3Ι-2Η (50% νίκες, 1,80 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Deutschlandsberger SC.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Patrick Haring καταγράφει 50% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές