Ramadan El-Sayed — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Ramadan El-Sayed με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ramadan El-Sayed με

Ramadan El-Sayed

50% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
Ramadan El-Sayed

Ramadan El-Sayed

Προπονητής
10 αγώνες
Η
Ι
Ν
Ι
Ι
Ramadan El-Sayed

Στατιστικά - Ramadan El-Sayed

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες5
Ισοπαλίες4
Ήττες1
Ποσοστό νικών50.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.20
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.20
Γκολ κατά ανά αγώνα0.30
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα0.90
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά70.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ20.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες20.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα1.20
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα1.20
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα2.20

Σύνοψη - Ramadan El-Sayed

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
1 (10.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.90

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
1.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.20
Μέσος όρος γκολ κατά
0.30
Διαφορά τερμάτων
9

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (9)
Νίκες (%)
60.0%
11.1%
Βαθμοί/αγώνα
2.00
1.11
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.10
0.89

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
1.20
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
1.20
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
2.20

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 66.7%
Εκτός: 33.3%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 36.4%
Εκτός: 63.6%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
30.0%
70.0%
1.5
0.0%
100.0%
2.5
0.0%
100.0%

Ramadan El-Sayed — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Ramadan El-Sayed: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 5; ισοπαλίες 4; ήττες 1; γκολ υπέρ 12; γκολ κατά 3.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 50; μέσος όρος γκολ 1.2; μέσος όρος γκολ κατά 0.3; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 70.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 1; πρόσφατες ισοπαλίες 3; πρόσφατες ήττες 1; πρόσφατα γκολ υπέρ 3.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών 50; ποσοστό ισοπαλιών 40.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 50; ποσοστό ηττών 10; ποσοστό ισοπαλιών 40.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ramadan El-Sayed ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Ramadan El-Sayed στην ομάδα Al Olympi;

Ramadan El-Sayed προπονεί την ομάδα Al Olympi. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 01/10/2025, 5Ν-4Ι-1Η (50% νίκες, 1,90 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Al Olympi.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Ramadan El-Sayed καταγράφει 50% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές