Stanislav Cherchesov — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Stanislav Cherchesov;

Ο επόμενος αγώνας του/της Stanislav Cherchesov είναι εναντίον του/της Dynamo Moscow στο Russian Cup, στις 14/10 και ώρα 12:30 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Stanislav Cherchesov με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Stanislav Cherchesov με

Ακολουθήστε τον/την Stanislav Cherchesov

Αποθηκεύστε τον/την Stanislav Cherchesov στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Stanislav Cherchesov

Stanislav Cherchesov

20% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
Stanislav Cherchesov

Stanislav Cherchesov

Προπονητής
10 αγώνες
Ι
Η
Ν
Ι
Η
Stanislav Cherchesov

Στατιστικά - Stanislav Cherchesov

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες2
Ισοπαλίες4
Ήττες4
Ποσοστό νικών20.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.40
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.40
Γκολ κατά ανά αγώνα1.90
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.50
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά20.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ50.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες50.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα4.90
Κόκκινες κάρτες ανά αγώνα0.20
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα5.10
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα20.10

Σύνοψη - Stanislav Cherchesov

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
4 (40.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.00

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
3.30
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.40
Μέσος όρος γκολ κατά
1.90
Διαφορά τερμάτων
-5

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
50.0%
20.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.80
0.90
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.40
1.10

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
4.90
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.20
Μέσος όρος συνολικών καρτών
5.10
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
20.10

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 42.9%
Εκτός: 57.1%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 42.8%
Εκτός: 57.2%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
10.0%
90.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Stanislav Cherchesov — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Stanislav Cherchesov: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 2; ισοπαλίες 4; ήττες 4; γκολ υπέρ 14; γκολ κατά 19.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 20; μέσος όρος γκολ 1.4; μέσος όρος γκολ κατά 1.9; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 20.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 1; πρόσφατες ισοπαλίες 2; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 4.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών 20; ποσοστό ισοπαλιών 40.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 20; ποσοστό ηττών 40; ποσοστό ισοπαλιών 40.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Stanislav Cherchesov ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Stanislav Cherchesov στην ομάδα Akhmat Grozny;

Stanislav Cherchesov προπονεί την ομάδα Akhmat Grozny. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 05/08/2026, 2Ν-4Ι-4Η (20% νίκες, 1,00 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Akhmat Grozny.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Stanislav Cherchesov καταγράφει 20% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές