Aaron Taylor-Sinclair — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Aaron Taylor-Sinclair;

Ο επόμενος αγώνας του/της Aaron Taylor-Sinclair είναι εναντίον του/της Heart of Midlothian B U21 στο Scottish Challenge Cup, στις 13/10 και ώρα 03:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Aaron Taylor-Sinclair με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Aaron Taylor-Sinclair με

Ακολουθήστε τον/την Aaron Taylor-Sinclair

Αποθηκεύστε τον/την Aaron Taylor-Sinclair στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Aaron Taylor-Sinclair

Aaron Taylor-Sinclair

30% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
A

Aaron Taylor-Sinclair

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Ι
Ι
Η
Ν

Στατιστικά - Aaron Taylor-Sinclair

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες3
Ισοπαλίες3
Ήττες4
Ποσοστό νικών30.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.70
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.70
Γκολ κατά ανά αγώνα1.80
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-0.10
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά20.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ40.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες50.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα0.50
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα0.50

Σύνοψη - Aaron Taylor-Sinclair

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
4 (40.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.20

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
3.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.70
Μέσος όρος γκολ κατά
1.80
Διαφορά τερμάτων
-1

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
30.0%
50.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.20
1.70
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.70
1.40

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
0.50
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
0.50
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 40.0%
Εκτός: 60.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
30.0%
70.0%
3.5
20.0%
80.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Aaron Taylor-Sinclair — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Aaron Taylor-Sinclair: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 3; ισοπαλίες 3; ήττες 4; γκολ υπέρ 17; γκολ κατά 18.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 30; μέσος όρος γκολ 1.7; μέσος όρος γκολ κατά 1.8; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 20.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ισοπαλίες 2; πρόσφατες ήττες 1; πρόσφατα γκολ υπέρ 10.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 33.3; ποσοστό νικών εκτός 25; μέσος όρος γκολ εντός 2.17; μέσος όρος γκολ εκτός 1.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ηττών 40; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Aaron Taylor-Sinclair ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Aaron Taylor-Sinclair στην ομάδα Airdrieonians;

Aaron Taylor-Sinclair προπονεί την ομάδα Airdrieonians. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 21/02/2026, 3Ν-3Ι-4Η (30% νίκες, 1,20 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Airdrieonians.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Aaron Taylor-Sinclair καταγράφει 30% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές