Vinicio Espinal — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Vinicio Espinal;

Ο επόμενος αγώνας του/της Vinicio Espinal είναι εναντίον του/της Sorrento στο Serie C, Girone C, στις 18/10 και ώρα 12:30 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Vinicio Espinal με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Vinicio Espinal με

Ακολουθήστε τον/την Vinicio Espinal

Αποθηκεύστε τον/την Vinicio Espinal στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Vinicio Espinal

Vinicio Espinal

40% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
Vinicio Espinal

Vinicio Espinal

Προπονητής
10 αγώνες
Η
Ι
Ν
Ν
Ι
Vinicio Espinal

Στατιστικά - Vinicio Espinal

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες4
Ισοπαλίες4
Ήττες2
Ποσοστό νικών40.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.40
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.40
Γκολ κατά ανά αγώνα1.20
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα0.20
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά20.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ10.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες80.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα4.00
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα4.00
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα8.00

Σύνοψη - Vinicio Espinal

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
4 (40.0%)
Ισοπαλίες
4 (40.0%)
Ήττες
2 (20.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.60

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
2.60
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.40
Μέσος όρος γκολ κατά
1.20
Διαφορά τερμάτων
2

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
30.0%
40.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.30
1.50
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.40
1.40

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
4.00
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
4.00
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
8.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 41.3%
Εκτός: 58.7%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
0.0%
100.0%

Vinicio Espinal — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Vinicio Espinal: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 4; ισοπαλίες 4; ήττες 2; γκολ υπέρ 14; γκολ κατά 12.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 40; μέσος όρος γκολ 1.4; μέσος όρος γκολ κατά 1.2; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 20.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ισοπαλίες 2; πρόσφατες ήττες 1; πρόσφατα γκολ υπέρ 7.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 33.3; ποσοστό νικών εκτός 50; μέσος όρος γκολ εντός 1.33; μέσος όρος γκολ εκτός 1.5.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 40; ποσοστό ηττών 20; ποσοστό ισοπαλιών 40.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Vinicio Espinal ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Vinicio Espinal στην ομάδα Casertana;

Vinicio Espinal προπονεί την ομάδα Casertana. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 26/04/2026, 3Ν-4Ι-2Η (33% νίκες, 1,44 βαθμοί/αγώνα) σε 9 αγώνες για την ομάδα Casertana.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Vinicio Espinal καταγράφει 40% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές