Canterbury Magicians 242 vs 243 Central Hinds

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
242
:
243
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
327.00ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Canterbury Magicians
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Central Hinds
20%2Z 0R 8P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Canterbury Magicians
3
Remisy
0
Wygrane Central Hinds
0
Średnia runów
327.0

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
180.5
66.7%
33.3%
200.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Canterbury Magicians
3
Remisy
0
Wygrane Central Hinds
0
Średnia runów
327.0

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
180.5
66.7%
33.3%
200.5
66.7%
33.3%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Canterbury Magicians — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Central Hinds — ostatnie 5 meczów

Women's Super Smash|sob 28/01/23 19:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Canterbury Magicians vs Central Hinds — historia H2H

Jaki jest bilans spotkań między Canterbury Magicians a Central Hinds?

Historia spotkań Canterbury Magicians x Central Hinds: 3 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 0W (ostatnie 3 meczów). 981 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 17/02/2023 às 15:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Canterbury Magicians
3
Remisy
0
Zwycięstwa Central Hinds
0
Gole w historii
981

Najwyższe zwycięstwa

  • Canterbury Magicians: Canterbury Magicians 156 x 111 Central Hinds

Ostatnie spotkania

  1. Canterbury Magicians 279 x 258 Central Hinds
  2. Canterbury Magicians 156 x 111 Central Hinds
  3. Canterbury Magicians 89 x 88 Central Hinds

Canterbury Magicians x Central Hinds — Statystyki

Przegląd

Canterbury Magicians kontra Central Hinds w krykiecie. 10 meczów z analizą runów i wicketów.

Szczegółowe statystyki

Canterbury Magicians: 3 zwycięstw, 7 porażek. Central Hinds: 6 zwycięstw, 4 porażek.

Wydajność

Canterbury Magicians: 30%. Central Hinds: 60%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Canterbury Magicians 1, Central Hinds 9.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Canterbury Magicians ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Central Hinds ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Canterbury Magicians wygrywa 10% meczów u siebie.

Trendy

Średnio 336.3 runów na mecz.