Central Hinds 132 vs 107 Wellington Blaze

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
132
:
107
D
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
301.90ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Central Hinds
50%5Z 1R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Wellington Blaze
60%6Z 1R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Central Hinds
2
Remisy
1
Wygrane Wellington Blaze
7
Średnia runów
301.9

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
180.5
90%
10%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Central Hinds
2
Remisy
1
Wygrane Wellington Blaze
7
Średnia runów
301.9

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
180.5
90%
10%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Central Hinds — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Wellington Blaze — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Central Hinds vs Wellington Blaze — historia H2H

Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Central Hinds a Wellington Blaze?

Historia spotkań Central Hinds x Wellington Blaze: 10 spotkań — {home} 2W, 1R, {away} 7W (ostatnie 10 meczów). 3019 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 15/11/2024 às 15:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Central Hinds
2
Remisy
1
Zwycięstwa Wellington Blaze
7
Gole w historii
3019

Najwyższe zwycięstwa

  • Central Hinds: Central Hinds 148 x 62 Wellington Blaze
  • Wellington Blaze: Central Hinds 109 x 155 Wellington Blaze

Ostatnie spotkania

  1. Central Hinds 141 x 100 Wellington Blaze
  2. Central Hinds 247 x 271 Wellington Blaze
  3. Central Hinds 213 x 244 Wellington Blaze
  4. Central Hinds 88 x 89 Wellington Blaze
  5. Central Hinds 109 x 109 Wellington Blaze
  6. Central Hinds 131 x 132 Wellington Blaze
  7. Central Hinds 218 x 220 Wellington Blaze
  8. Central Hinds 118 x 115 Wellington Blaze
  9. Central Hinds 148 x 62 Wellington Blaze
  10. Central Hinds 109 x 155 Wellington Blaze

Central Hinds x Wellington Blaze — Statystyki

Przegląd

Central Hinds kontra Wellington Blaze w krykiecie. 10 meczów z analizą runów i wicketów.

Szczegółowe statystyki

Central Hinds: 6 zwycięstw, 4 porażek. Wellington Blaze: 7 zwycięstw, 3 porażek.

Wydajność

Central Hinds: 60%. Wellington Blaze: 70%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Central Hinds 2, Wellington Blaze 8.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Central Hinds ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Wellington Blaze ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Central Hinds wygrywa 40% meczów u siebie.

Trendy

Średnio 331.2 runów na mecz.