Statystyki Kent vs Gloucestershire

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
665.00ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Kent
60%6Z 1R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Gloucestershire
40%4Z 1R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kent
5
Remisy
1
Wygrane Gloucestershire
4
Średnia runów
665.0

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
180.5
90%
10%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Kent
5
Remisy
1
Wygrane Gloucestershire
4
Średnia runów
665.0

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
180.5
90%
10%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Kent — ostatnie 5 meczów

County Championship|czw 24/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|wt 15/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|wt 08/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|śr 02/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|czw 27/08/26 10:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Gloucestershire — ostatnie 5 meczów

County Championship|czw 24/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|wt 15/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|wt 08/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|śr 02/09/26 09:30
Zakończone
County Championship|czw 27/08/26 10:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Kent vs Gloucestershire — historia H2H

County Championship|czw 24/09/26 09:30
Zakończone
Metro Bank One-Day Cup|ndz 26/07/26 10:00
Zakończone
County Championship|pt 08/05/26 10:00
Zakończone
T20 Blast|śr 18/06/25 14:30
Zakończone
T20 Blast|pt 30/05/25 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Kent a Gloucestershire?

Historia spotkań Kent x Gloucestershire: 10 spotkań — {home} 5W, 1R, {away} 4W (ostatnie 10 meczów). 6650 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 24/09/2026 às 06:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Kent
5
Remisy
1
Zwycięstwa Gloucestershire
4
Gole w historii
6650

Najwyższe zwycięstwa

  • Kent: Kent 150 x 29 Gloucestershire
  • Gloucestershire: Kent 517 x 805 Gloucestershire

Ostatnie spotkania

  1. Kent 473 x 470 Gloucestershire
  2. Kent 208 x 212 Gloucestershire
  3. Kent 588 x 587 Gloucestershire
  4. Kent 157 x 160 Gloucestershire
  5. Kent 208 x 204 Gloucestershire
  6. Kent 677 x 678 Gloucestershire
  7. Kent 517 x 805 Gloucestershire
  8. Kent 150 x 29 Gloucestershire
  9. Kent 125 x 127 Gloucestershire
  10. Kent 138 x 137 Gloucestershire

Kent x Gloucestershire — Statystyki

Przegląd

Kent kontra Gloucestershire w krykiecie. 10 meczów z analizą runów i wicketów.

Szczegółowe statystyki

Kent: 6 zwycięstw, 3 porażek. Gloucestershire: 4 zwycięstw, 5 porażek.

Wydajność

Kent: 60%. Gloucestershire: 40%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Kent 5, Gloucestershire 4.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Kent ma 3 zwycięstw i 1 porażek. Gloucestershire ma 2 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Kent wygrywa 80% meczów u siebie.

Trendy

Średnio 665 runów na mecz.