1win 1 vs 2 Zero Tenacity

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
2
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
1.67ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — 1win
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Zero Tenacity
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane 1win
2
Remisy
0
Wygrane Zero Tenacity
1
Średnia goli
1.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

1win
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

1win
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Indywidualne - 1win (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Handicap Indywidualne - Zero Tenacity (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
50%
50%
2.5
10%
90%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
50%
50%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
40%
60%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
90%
10%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
33%
Obie drużyny strzelą - Nie
67%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

1win
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

1win
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

1win — ostatnie 5 meczów

CCT Europe|pt 25/07/25 11:00
Zakończone
1win
Herb 1win
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Alliance
Alliance
ESEA|czw 24/07/25 14:10
Zakończone
1win
Herb 1win
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Lazer Cats
Lazer Cats
ESEA|wt 22/07/25 15:15
Zakończone
1win
Herb 1win
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb ZOTIX
ZOTIX
ESEA|śr 16/07/25 15:15
Zakończone
1win
Herb 1win
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb SIUUUUUU
SIUUUUUU
Exort Series|pon 14/07/25 12:30
Zakończone
1win
Herb 1win
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb BIG Academy
BIG Academy
Strona 1 z 2

Zero Tenacity — ostatnie 5 meczów

CCT Europe|pt 25/07/25 14:00
Zakończone
Zero Tenacity
Herb Zero Tenacity
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb KOLESIE
KOLESIE
ESL Pro League|śr 09/07/25 13:00
Zakończone
CCT Europe|pt 20/06/25 14:00
Zakończone
Zero Tenacity
Herb Zero Tenacity
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb BIG
BIG
Exort The Proving Grounds|czw 19/06/25 07:00
Zakończone
Zero Tenacity
Herb Zero Tenacity
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb fnatic
Fnatic
CCT Europe|śr 18/06/25 08:00
Zakończone
Strona 1 z 2

1win vs Zero Tenacity — historia H2H

ESEA|śr 22/05/24 16:00
Zakończone
1WIN
Herb 1WIN
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Zero Tenacity
Zero Tenacity
CCT Europe|czw 16/05/24 08:15
Zakończone
1WIN
Herb 1WIN
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Zero Tenacity
Zero Tenacity
RES|sob 16/09/23 11:45
Zakończone
1WIN
Herb 1WIN
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Zero Tenacity
Zero Tenacity

Jaki jest bilans spotkań między 1win a Zero Tenacity?

Historia spotkań 1win x Zero Tenacity: 3 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 1W (ostatnie 3 meczów). 5 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 1,67 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 33,0% meczów. Aktualizacja: 22/05/2024 às 13:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa 1win
2
Remisy
0
Zwycięstwa Zero Tenacity
1
Gole w historii
5
Średnia goli/mecz
1,67

Najwyższe zwycięstwa

  • 1win: 1win 2 x 1 Zero Tenacity
  • Zero Tenacity: 1win 0 x 1 Zero Tenacity

Ostatnie spotkania

  1. 1win 0 x 1 Zero Tenacity
  2. 1win 2 x 1 Zero Tenacity
  3. 1win 1 x 0 Zero Tenacity
Statystyki

Przegląd

1WIN kontra Zero Tenacity w esporcie. 5 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

1WIN: 6 zwycięstw, 4 porażek. Zero Tenacity: 2 zwycięstw, 8 porażek.

Wydajność

1WIN: 60%. Zero Tenacity: 20%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 5 spotkaniach: 1WIN 3, Zero Tenacity 2.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: 1WIN ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Zero Tenacity ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

1WIN ma ostatnio 60% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2 map na mecz.