Execration 1 vs 1 Warriorsgamingunity

Nome oficial do Warriorsgamingunity: WarriorsGaming.Unity.

W ostatnich 1 bezpośrednich meczach 0 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
E
1
:
1
E
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
2.00ostatni mecz
Forma wszystkie 10 mecze — Execration
20%2Z 3R 5P w 10
Forma wszystkie 8 mecze — Warriorsgamingunity
25%2Z 0R 6P w 8

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Execration
1
Remisy
0
Wygrane Warriorsgamingunity
0
Średnia goli
2.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
100%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
100%

Handicap Indywidualne - Execration (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
20%

Handicap Indywidualne - Warriorsgamingunity (Ostatnie 8 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
25%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
12.5%
87.5%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
12.5%
87.5%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
0%
Obie drużyny strzelą - Nie
100%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
100%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
100%

Execration — ostatnie 5 meczów

ANGGAME China vs SEA|wt 08/01/19 07:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Team Admiral
Team Admiral
ANGGAME China vs SEA|pon 07/01/19 07:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
1
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Neon Esports
Neon Esports
ANGGAME China vs SEA|pon 07/01/19 03:00
Zakończone
Perfect World|śr 25/04/18 05:00
Zakończone
Perfect World|śr 25/04/18 03:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Fnatic
Fnatic
Strona 1 z 2

Warriorsgamingunity — ostatnie 5 meczów

ANGGAME China vs SEA|pon 07/01/19 09:00
Zakończone
PGL|wt 04/12/18 04:00
Zakończone
PGL|pon 03/12/18 07:00
Zakończone
StarLadder|pon 26/11/18 05:00
Zakończone
StarLadder|pon 26/11/18 03:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Execration vs Warriorsgamingunity — historia H2H

StarLadder|pon 11/09/17 05:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Execration a Warriorsgamingunity?

Historia spotkań Execration x Warriorsgamingunity: 1 spotkanie — {home} 1W, 0R, {away} 0W (ostatni mecz). 2 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 0,0% meczów. Aktualizacja: 11/09/2017 às 02:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Execration
1
Remisy
0
Zwycięstwa Warriorsgamingunity
0
Gole w historii
2
Średnia goli/mecz
2,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Execration: Execration 2 x 0 Warriorsgamingunity

Ostatnie spotkania

  1. Execration 2 x 0 Warriorsgamingunity

Execration x Warriorsgamingunity — Statystyki

Przegląd

Execration kontra WarriorsGaming.Unity w esporcie. 2 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

Execration: 5 zwycięstw, 5 porażek. WarriorsGaming.Unity: 3 zwycięstw, 7 porażek.

Wydajność

Execration: 50%. WarriorsGaming.Unity: 30%.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Execration ma ostatnio 50% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2 map na mecz.