Faze 2 vs 0 Cloud9

W ostatnich 8 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
2
:
0
D
HT 1-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
1.63ostatnie 8 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Faze
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Cloud9
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Faze
6
Remisy
0
Wygrane Cloud9
2
Średnia goli
1.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
50%
50%
2.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
50%
50%
2.5
12.5%
87.5%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Handicap Indywidualne - Faze (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Indywidualne - Cloud9 (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
20%
80%
2.5
10%
90%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
20%
80%
2.5
10%
90%
3.5
10%
90%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
40%
60%
2.5
20%
80%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
40%
60%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
13%
Obie drużyny strzelą - Nie
88%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
50%
50%
2.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
50%
50%
2.5
12.5%
87.5%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Faze — ostatnie 5 meczów

ECS|pt 15/12/17 20:00
Zakończone
Faze
Herb Faze
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Astralis
Astralis
ECS|pt 15/12/17 18:00
Zakończone
Faze
Herb Faze
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Liquid
Liquid
ESL|ndz 10/12/17 13:00
Zakończone
Faze
Herb Faze
1
:
3
Przerwa: 1-0
Herb SK
SK
ESL|sob 09/12/17 13:00
Zakończone
Faze
Herb Faze
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb fnatic
Fnatic
ESL Meisterschaft|śr 06/12/17 11:00
Zakończone
Faze
Herb Faze
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb HellRaisers
HellRaisers
Strona 1 z 2

Cloud9 — ostatnie 5 meczów

ECS|sob 16/12/17 15:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Liquid
Liquid
ECS|pt 15/12/17 17:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Astralis
Astralis
IEM|sob 18/11/17 23:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb FaZe
FaZe
IEM|czw 16/11/17 19:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Gambit
Gambit
IEM|śr 15/11/17 20:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb SK
SK
Strona 1 z 2

Faze vs Cloud9 — historia H2H

IEM|sob 18/11/17 23:00
Zakończone
FaZe
Herb FaZe
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Cloud9
Cloud9
ESL|sob 16/09/17 18:00
Zakończone
FaZe
Herb FaZe
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Cloud9
Cloud9
ECS|ndz 25/06/17 08:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb FaZe
FaZe
ECS|pt 09/12/16 19:00
Zakończone
FaZe
Herb FaZe
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Cloud9
Cloud9
IEM|czw 17/11/16 16:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb FaZe
FaZe
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Faze a Cloud9?

Historia spotkań Faze x Cloud9: 8 spotkań — {home} 6W, 0R, {away} 2W (ostatnie 8 meczów). 13 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 1,63 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 12,9% meczów. Aktualizacja: 18/11/2017 às 21:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Faze
6
Remisy
0
Zwycięstwa Cloud9
2
Gole w historii
13
Średnia goli/mecz
1,63

Najwyższe zwycięstwa

  • Faze: Faze 2 x 0 Cloud9
  • Cloud9: Faze 0 x 1 Cloud9

Ostatnie spotkania

  1. Faze 2 x 0 Cloud9
  2. Faze 2 x 0 Cloud9
  3. Faze 2 x 0 Cloud9
  4. Faze 1 x 0 Cloud9
  5. Faze 1 x 0 Cloud9
  6. Faze 0 x 1 Cloud9
  7. Faze 2 x 1 Cloud9
  8. Faze 0 x 1 Cloud9

Faze x Cloud9 — Statystyki

Przegląd

FaZe kontra Cloud9 w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

FaZe: 5 zwycięstw, 5 porażek. Cloud9: 4 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

FaZe: 50%. Cloud9: 40%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: FaZe 9, Cloud9 1.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: FaZe ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Cloud9 ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

FaZe ma ostatnio 60% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.5 map na mecz.