Fnatic 0 vs 1 Cloud9

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
0
:
1
V
HT 5-13
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
2.00ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Fnatic
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Cloud9
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Fnatic
8
Remisy
0
Wygrane Cloud9
2
Średnia goli
2.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
40%
60%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
22.2%
77.8%
26.5
22.2%
77.8%
28.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fnatic
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Fnatic
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Indywidualne - Fnatic (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Indywidualne - Cloud9 (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
40%
60%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
40%
Obie drużyny strzelą - Nie
60%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
40%
60%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
22.2%
77.8%
26.5
22.2%
77.8%
28.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Fnatic
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Fnatic
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Fnatic — ostatnie 5 meczów

Perfect World Major|sob 30/11/24 03:00
Zakończone
Fnatic
Herb Fnatic
0
:
1
Przerwa: 11-13
Herb Wildcard
Wildcard
Perfect World Major|śr 20/11/24 02:00
Zakończone
Perfect World Major|wt 19/11/24 05:00
Zakończone
Fnatic
Herb Fnatic
0
:
2
Przerwa: 5-13
Herb FaZe
FaZe
Perfect World Major|pon 18/11/24 02:00
Zakończone
Fnatic
Herb Fnatic
1
:
0
Przerwa: 13-11
Herb BetBoom Team
BetBoom Team
Perfect World Major|ndz 17/11/24 07:40
Zakończone
Fnatic
Herb Fnatic
1
:
0
Przerwa: 13-3
Herb Rebels Gaming
Rebels Gaming
Strona 1 z 2

Cloud9 — ostatnie 5 meczów

Perfect World Major|sob 30/11/24 01:30
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
1
Przerwa: 10-13
Herb Liquid
Liquid
Perfect World Major|wt 19/11/24 09:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
2
Przerwa: 6-13
Herb FaZe
FaZe
Perfect World Major|pon 18/11/24 23:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
1
Przerwa: 13-7
Herb Sinners
Sinners
Perfect World Major|pon 18/11/24 01:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
0
Przerwa: 13-2
Herb Sangal
Sangal
Perfect World Major|ndz 17/11/24 08:30
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
0
Przerwa: 13-5
Herb Nemiga
Nemiga
Strona 1 z 2

Fnatic vs Cloud9 — historia H2H

Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
2
Przerwa: 8-13
Herb fnatic
Fnatic
IEM|wt 27/08/24 10:30
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb fnatic
Fnatic
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
1
Przerwa: 13-8
Herb fnatic
Fnatic
IEM|pon 16/10/23 01:20
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
1
Przerwa: 10-13
Herb fnatic
Fnatic
Gamers8|śr 16/08/23 08:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
0
Przerwa: 16-14
Herb fnatic
Fnatic
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Fnatic a Cloud9?

Historia spotkań Fnatic x Cloud9: 10 spotkań — {home} 8W, 0R, {away} 2W (ostatnie 10 meczów). 20 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 40,0% meczów. Aktualizacja: 25/10/2024 às 03:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Fnatic
8
Remisy
0
Zwycięstwa Cloud9
2
Gole w historii
20
Średnia goli/mecz
2,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Fnatic: Fnatic 2 x 0 Cloud9
  • Cloud9: Fnatic 0 x 2 Cloud9

Ostatnie spotkania

  1. Fnatic 2 x 1 Cloud9
  2. Fnatic 2 x 0 Cloud9
  3. Fnatic 1 x 2 Cloud9
  4. Fnatic 1 x 0 Cloud9
  5. Fnatic 0 x 2 Cloud9
  6. Fnatic 2 x 1 Cloud9
  7. Fnatic 1 x 0 Cloud9
  8. Fnatic 2 x 1 Cloud9
  9. Fnatic 1 x 0 Cloud9
  10. Fnatic 1 x 0 Cloud9

Fnatic x Cloud9 — Statystyki

Przegląd

fnatic kontra Cloud9 w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

fnatic: 6 zwycięstw, 4 porażek. Cloud9: 4 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

fnatic: 60%. Cloud9: 40%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: fnatic 7, Cloud9 3.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: fnatic ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Cloud9 ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

fnatic ma ostatnio 70% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2 map na mecz.