Havu 0 vs 2 Pact

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 0 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
0
:
2
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
1.33ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Havu
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Pact
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Havu
2
Remisy
0
Wygrane Pact
1
Średnia goli
1.3

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Havu
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
33.3%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Havu
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
33.3%

Handicap Indywidualne - Havu (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Handicap Indywidualne - Pact (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
50%
50%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
90%
10%
2.5
50%
50%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
0%
Obie drużyny strzelą - Nie
100%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Havu
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
33.3%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Havu
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
33.3%

Havu — ostatnie 5 meczów

Elisa Finnish Championship|sob 22/08/20 14:00
Zakończone
Havu
Herb Havu
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb VISU
VISU
Elisa Finnish Championship|pt 21/08/20 14:00
Zakończone
Havu
Herb Havu
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb NYYRIKKI
NYYRIKKI
FunSpark ULTI|pt 21/08/20 10:00
Zakończone
Havu
Herb Havu
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb forZe
ForZe
FunSpark ULTI|czw 20/08/20 13:00
Zakończone
Havu
Herb Havu
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb AGO
AGO
FunSpark ULTI|czw 20/08/20 08:00
Zakończone
Havu
Herb Havu
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Sprout
Sprout
Strona 1 z 2

Pact — ostatnie 5 meczów

ESL Mistrzostwa Polski|pon 07/09/20 16:30
Zakończone
Pact
Herb Pact
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb PLMIX
PLMIX
ESL Mistrzostwa Polski|pon 07/09/20 15:30
Zakończone
Pact
Herb Pact
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb PLMIX
PLMIX
Eden Esports|śr 02/09/20 17:00
Zakończone
Pact
Herb Pact
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Galaxy Racer
Galaxy Racer
Eden Esports|śr 02/09/20 14:30
Zakończone
Pact
Herb Pact
1
:
2
Przerwa: 1-0
Herb Endpoint
Endpoint
Eden Esports|śr 02/09/20 13:00
Zakończone
Pact
Herb Pact
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb MIBR
MIBR
Strona 1 z 2

Havu vs Pact — historia H2H

ESEA|śr 26/02/20 15:00
Zakończone
PACT
Herb PACT
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb HAVU
HAVU
ESEA|śr 09/10/19 17:00
Zakończone
HAVU
Herb HAVU
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb PACT
PACT
LOOT.BET|pt 27/09/19 10:45
Zakończone
HAVU
Herb HAVU
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb PACT
PACT

Jaki jest bilans spotkań między Havu a Pact?

Historia spotkań Havu x Pact: 3 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 1W (ostatnie 3 meczów). 4 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 1,33 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 0,0% meczów. Aktualizacja: 26/02/2020 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Havu
2
Remisy
0
Zwycięstwa Pact
1
Gole w historii
4
Średnia goli/mecz
1,33

Najwyższe zwycięstwa

  • Havu: Havu 2 x 0 Pact
  • Pact: Havu 0 x 1 Pact

Ostatnie spotkania

  1. Havu 1 x 0 Pact
  2. Havu 0 x 1 Pact
  3. Havu 2 x 0 Pact

Havu x Pact — Statystyki

Przegląd

HAVU kontra PACT w esporcie. 4 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

HAVU: 5 zwycięstw, 5 porażek. PACT: 2 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

HAVU: 50%. PACT: 20%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 4 spotkaniach: HAVU 3, PACT 1.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: HAVU ma 3 zwycięstw i 2 porażek. PACT ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

HAVU ma ostatnio 70% zwycięstw.

Trendy

Średnio 1.5 map na mecz.