Mouz 2 vs 0 Gamerlegion

W ostatnich 5 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
2
:
0
D
HT 1-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
2.20ostatnie 5 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Mouz
10%1Z 2R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Gamerlegion
10%1Z 0R 9P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Mouz
1
Remisy
1
Wygrane Gamerlegion
3
Średnia goli
2.2

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
40%
60%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
80%
20%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
100%
0%
26.5
100%
0%
28.5
100%
0%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
60%
40%
50.5
60%
40%
60.5
20%
80%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Indywidualne - Mouz (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Indywidualne - Gamerlegion (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
10%
90%
26.5
10%
90%
28.5
10%
90%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
10%
90%
50.5
10%
90%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90%
10%
1.5
90%
10%
2.5
20%
80%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
90%
10%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
66.7%
33.3%
26.5
66.7%
33.3%
28.5
66.7%
33.3%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
55.6%
44.4%
50.5
22.2%
77.8%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
60%
Obie drużyny strzelą - Nie
40%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
40%
60%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
80%
20%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
100%
0%
26.5
100%
0%
28.5
100%
0%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
60%
40%
50.5
60%
40%
60.5
20%
80%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Mouz — ostatnie 5 meczów

1win Essence|pt 31/07/26 11:00
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb BetBoom Team
BetBoom Team
1win Essence|czw 30/07/26 19:00
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
1
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Team Liquid
Team Liquid
1win Essence|czw 30/07/26 12:00
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
1
:
1
Przerwa: 1-0
Herb LGD Gaming
LGD Gaming
Esports World Cup|wt 14/07/26 16:30
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
0
:
2
Przerwa: 1-1
Herb LGD Gaming
LGD Gaming
1win Essence|czw 07/05/26 15:55
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb L1ga Team
L1ga Team
Strona 1 z 2

Gamerlegion — ostatnie 5 meczów

1win Essence|sob 01/08/26 19:45
Zakończone
Gamerlegion
Herb Gamerlegion
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Team Liquid
Team Liquid
1win Essence|sob 01/08/26 14:00
Zakończone
1win Essence|pt 31/07/26 09:30
Zakończone
DreamLeague|ndz 17/05/26 10:00
Zakończone
Gamerlegion
Herb Gamerlegion
1
:
2
Przerwa: 35-13
Herb Team Falcons
Team Falcons
DreamLeague|sob 16/05/26 13:30
Zakończone
Gamerlegion
Herb Gamerlegion
2
:
1
Przerwa: 22-35
Herb Virtus.pro
Virtus.pro
Strona 1 z 2

Mouz vs Gamerlegion — historia H2H

PGL|ndz 19/04/26 10:30
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
0
:
2
Przerwa: 16-36
Herb GamerLegion
GamerLegion
DreamLeague|czw 19/02/26 19:10
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
1
:
1
Przerwa: 23-13
Herb GamerLegion
GamerLegion
BLAST Slam|pt 06/02/26 17:00
Zakończone
GamerLegion
Herb GamerLegion
2
:
1
Przerwa: 28-8
Herb MOUZ
MOUZ
BLAST Slam|czw 05/02/26 13:30
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
0
:
1
Przerwa: 28-34
Herb GamerLegion
GamerLegion
DreamLeague|sob 13/12/25 11:30
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
2
:
1
Przerwa: 10-41
Herb GamerLegion
GamerLegion

Jaki jest bilans spotkań między Mouz a Gamerlegion?

Historia spotkań Mouz x Gamerlegion: 5 spotkań — {home} 1W, 1R, {away} 3W (ostatnie 5 meczów). 11 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,20 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 60,0% meczów. Aktualizacja: 19/04/2026 às 07:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Mouz
1
Remisy
1
Zwycięstwa Gamerlegion
3
Gole w historii
11
Średnia goli/mecz
2,20

Najwyższe zwycięstwa

  • Mouz: Mouz 2 x 1 Gamerlegion
  • Gamerlegion: Mouz 0 x 2 Gamerlegion

Ostatnie spotkania

  1. Mouz 0 x 2 Gamerlegion
  2. Mouz 1 x 1 Gamerlegion
  3. Mouz 1 x 2 Gamerlegion
  4. Mouz 0 x 1 Gamerlegion
  5. Mouz 2 x 1 Gamerlegion

Mouz x Gamerlegion — Statystyki

Przegląd

MOUZ kontra GamerLegion w esporcie. 7 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

MOUZ: 3 zwycięstw, 7 porażek. GamerLegion: 6 zwycięstw, 4 porażek.

Wydajność

MOUZ: 30%. GamerLegion: 60%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 7 spotkaniach: MOUZ 1, GamerLegion 5.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: MOUZ ma 1 zwycięstw i 4 porażek. GamerLegion ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

MOUZ ma ostatnio 50% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.29 map na mecz.