Mouz 1 vs 2 Navi Junior

W ostatnich 8 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
2
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
2.50ostatnie 8 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Mouz
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Navi Junior
70%7Z 0R 3P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
8
Wygrane Mouz
4
Remisy
1
Wygrane Navi Junior
3
Średnia goli
2.5

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
37.5%
62.5%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
37.5%
62.5%
3.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Handicap Indywidualne - Mouz (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
30%

Handicap Indywidualne - Navi Junior (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
50%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90%
10%
1.5
60%
40%
2.5
10%
90%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
50%
Obie drużyny strzelą - Nie
50%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
37.5%
62.5%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
37.5%
62.5%
3.5
12.5%
87.5%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
37.5%

Mouz — ostatnie 5 meczów

CCT|wt 19/11/24 06:00
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Passion UA
Passion UA
CCT|pon 18/11/24 09:00
Zakończone
CCT|ndz 17/11/24 15:00
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb DMS
DMS
CCT|sob 16/11/24 15:30
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Zero Tenacity
Zero Tenacity
ESL One|sob 16/11/24 08:00
Zakończone
Mouz
Herb Mouz
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb OG
OG
Strona 1 z 2

Navi Junior — ostatnie 5 meczów

CCT|śr 20/11/24 09:00
Zakończone
Navi Junior
Herb Navi Junior
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Palianytsia
Palianytsia
CCT|śr 20/11/24 06:15
Zakończone
CCT|wt 19/11/24 15:40
Zakończone
Navi Junior
Herb Navi Junior
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb One Move
One Move
European Pro League|wt 19/11/24 07:00
Zakończone
European Pro League|pon 18/11/24 13:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Mouz vs Navi Junior — historia H2H

DreamLeague|ndz 29/09/24 11:00
Zakończone
NAVI Junior
Herb NAVI Junior
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb MOUZ
MOUZ
CCT|pon 26/08/24 08:00
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb NAVI Junior
NAVI Junior
Elite League|pt 28/06/24 12:00
Zakończone
NAVI Junior
Herb NAVI Junior
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb MOUZ
MOUZ
Riyadh|pon 03/06/24 11:00
Zakończone
NAVI Junior
Herb NAVI Junior
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb MOUZ
MOUZ
European Pro League|pon 06/05/24 12:00
Zakończone
NAVI Junior
Herb NAVI Junior
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb MOUZ
MOUZ
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Mouz a Navi Junior?

Historia spotkań Mouz x Navi Junior: 8 spotkań — {home} 4W, 1R, {away} 3W (ostatnie 8 meczów). 20 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,50 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 50,0% meczów. Aktualizacja: 29/09/2024 às 08:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Mouz
4
Remisy
1
Zwycięstwa Navi Junior
3
Gole w historii
20
Średnia goli/mecz
2,50

Najwyższe zwycięstwa

  • Mouz: Mouz 2 x 0 Navi Junior
  • Navi Junior: Mouz 0 x 2 Navi Junior

Ostatnie spotkania

  1. Mouz 0 x 2 Navi Junior
  2. Mouz 2 x 0 Navi Junior
  3. Mouz 2 x 0 Navi Junior
  4. Mouz 2 x 1 Navi Junior
  5. Mouz 2 x 0 Navi Junior
  6. Mouz 1 x 3 Navi Junior
  7. Mouz 1 x 2 Navi Junior
  8. Mouz 1 x 1 Navi Junior

Mouz x Navi Junior — Statystyki

Przegląd

MOUZ kontra NAVI Junior w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

MOUZ: 3 zwycięstw, 7 porażek. NAVI Junior: 3 zwycięstw, 7 porażek.

Wydajność

MOUZ: 30%. NAVI Junior: 30%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: MOUZ 5, NAVI Junior 5.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: MOUZ ma 1 zwycięstw i 4 porażek. NAVI Junior ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

MOUZ ma ostatnio 50% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.5 map na mecz.