Mouz 1 vs 2 Cloud9

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
2
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
1.70ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Mouz
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Cloud9
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Mouz
6
Remisy
0
Wygrane Cloud9
4
Średnia goli
1.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
10%
90%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
11.1%
88.9%
26.5
11.1%
88.9%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Handicap Indywidualne - Mouz (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
20%

Handicap Indywidualne - Cloud9 (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
60%
40%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
60%
40%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
20%
80%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
80%
20%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
10%
Obie drużyny strzelą - Nie
90%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
10%
90%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
11.1%
88.9%
26.5
11.1%
88.9%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Mouz
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Mouz — ostatnie 5 meczów

ESL Pro League|śr 22/03/23 15:00
Zakończone
ESL Pro League|ndz 05/03/23 12:45
Zakończone
ESL Pro League|czw 02/03/23 12:00
Zakończone
ESL Pro League|śr 01/03/23 15:30
Zakończone
IEM|pon 06/02/23 12:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Cloud9 — ostatnie 5 meczów

RES|ndz 12/03/23 15:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb VOYVODA
VOYVODA
RES|ndz 12/03/23 09:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Bad News Eagles
Bad News Eagles
RES|pt 10/03/23 15:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Aurora Gaming
Aurora Gaming
RES|pt 10/03/23 12:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb DomiNation
DomiNation
ESL Pro League|ndz 26/02/23 12:40
Zakończone
Strona 1 z 2

Mouz vs Cloud9 — historia H2H

IEM|czw 10/11/22 17:30
Zakończone
DreamHack Masters|pt 04/12/20 09:00
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
2
:
0
Przerwa: 16-12
Herb Cloud9
Cloud9
BLAST.tv Major|ndz 29/11/20 15:30
Zakończone
MOUZ
Herb MOUZ
2
:
0
Przerwa: 16-7
Herb Cloud9
Cloud9
ECS|pt 23/11/18 13:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb MOUZ
MOUZ
StarSeries & i-League|śr 21/02/18 14:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb MOUZ
MOUZ
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Mouz a Cloud9?

Historia spotkań Mouz x Cloud9: 10 spotkań — {home} 6W, 0R, {away} 4W (ostatnie 10 meczów). 17 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 1,70 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 10,0% meczów. Aktualizacja: 10/11/2022 às 14:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Mouz
6
Remisy
0
Zwycięstwa Cloud9
4
Gole w historii
17
Średnia goli/mecz
1,70

Najwyższe zwycięstwa

  • Mouz: Mouz 2 x 0 Cloud9
  • Cloud9: Mouz 0 x 2 Cloud9

Ostatnie spotkania

  1. Mouz 2 x 1 Cloud9
  2. Mouz 2 x 0 Cloud9
  3. Mouz 2 x 0 Cloud9
  4. Mouz 2 x 0 Cloud9
  5. Mouz 2 x 0 Cloud9
  6. Mouz 0 x 1 Cloud9
  7. Mouz 0 x 1 Cloud9
  8. Mouz 0 x 1 Cloud9
  9. Mouz 0 x 2 Cloud9
  10. Mouz 1 x 0 Cloud9

Mouz x Cloud9 — Statystyki

Przegląd

MOUZ kontra Cloud9 w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

MOUZ: 8 zwycięstw, 2 porażek. Cloud9: 4 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

MOUZ: 80%. Cloud9: 40%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: MOUZ 7, Cloud9 3.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: MOUZ ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Cloud9 ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

MOUZ ma ostatnio 70% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.1 map na mecz.