Natus Vincere 2 vs 0 Ence

W ostatnich 7 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
2
:
0
D
HT 16-2
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
2.00ostatnie 7 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Natus Vincere
90%9Z 0R 1P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Ence
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
7
Wygrane Natus Vincere
2
Remisy
1
Wygrane Ence
4
Średnia goli
2.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
71.4%
28.6%
2.5
42.9%
57.1%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Natus Vincere
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Natus Vincere
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Indywidualne - Natus Vincere (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
10%
-1.5
60%

Handicap Indywidualne - Ence (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
50%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
40%
60%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
70%
30%
26.5
50%
50%
28.5
20%
80%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
10%
90%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
43%
Obie drużyny strzelą - Nie
57%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
71.4%
28.6%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
71.4%
28.6%
2.5
42.9%
57.1%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Natus Vincere
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Natus Vincere
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Natus Vincere — ostatnie 5 meczów

ESL Pro League|wt 31/08/21 15:00
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
2
:
0
Przerwa: 16-7
Herb FaZe
FaZe
ESL Pro League|pon 30/08/21 11:45
Zakończone
ESL Pro League|ndz 29/08/21 08:30
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
0
:
2
Przerwa: 11-16
Herb BIG
BIG
ESL Pro League|sob 28/08/21 12:45
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
2
:
0
Przerwa: 16-9
Herb MOUZ
MOUZ
ESL Pro League|pt 27/08/21 11:45
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
2
:
0
Przerwa: 22-19
Herb fnatic
Fnatic
Strona 1 z 2

Ence — ostatnie 5 meczów

ESL Pro League|śr 08/09/21 11:00
Zakończone
Ence
Herb Ence
2
:
0
Przerwa: 16-5
Herb forZe
ForZe
BLAST Nordic Masters|pt 03/09/21 11:30
Zakończone
Ence
Herb Ence
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb HAVU
HAVU
BLAST Nordic Masters|pt 03/09/21 07:00
Zakończone
Ence
Herb Ence
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Dignitas
Dignitas
Eden Esports|czw 26/08/21 11:00
Zakończone
Ence
Herb Ence
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Entropiq
Entropiq
Eden Esports|śr 25/08/21 08:00
Zakończone
Ence
Herb Ence
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Izako Boars
Izako Boars
Strona 1 z 2

Natus Vincere vs Ence — historia H2H

ESL Meisterschaft|pt 04/09/20 09:00
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb ENCE
ENCE
DreamHack Masters|czw 28/05/20 12:30
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb ENCE
ENCE
BLAST Pro Series|pt 13/09/19 16:15
Zakończone
BLAST Pro Series|pt 10/05/19 16:00
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb ENCE
ENCE
StarSeries & i-League|sob 06/04/19 01:20
Zakończone
Natus Vincere
Herb Natus Vincere
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb ENCE
ENCE
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Natus Vincere a Ence?

Historia spotkań Natus Vincere x Ence: 7 spotkań — {home} 2W, 1R, {away} 4W (ostatnie 7 meczów). 14 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 43,0% meczów. Aktualizacja: 04/09/2020 às 06:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Natus Vincere
2
Remisy
1
Zwycięstwa Ence
4
Gole w historii
14
Średnia goli/mecz
2,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Natus Vincere: Natus Vincere 2 x 1 Ence
  • Ence: Natus Vincere 0 x 2 Ence

Ostatnie spotkania

  1. Natus Vincere 0 x 2 Ence
  2. Natus Vincere 0 x 2 Ence
  3. Natus Vincere 0 x 0 Ence
  4. Natus Vincere 0 x 1 Ence
  5. Natus Vincere 2 x 1 Ence
  6. Natus Vincere 1 x 2 Ence
  7. Natus Vincere 2 x 1 Ence

Natus Vincere x Ence — Statystyki

Przegląd

Natus Vincere kontra ENCE w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

Natus Vincere: 5 zwycięstw, 5 porażek. ENCE: 4 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

Natus Vincere: 50%. ENCE: 40%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Natus Vincere 5, ENCE 4.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Natus Vincere ma 3 zwycięstw i 2 porażek. ENCE ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Natus Vincere ma ostatnio 70% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.1 map na mecz.