Virtuspro 0 vs 2 Pavaga Gaming

Nome oficial do Virtuspro: Virtus.pro.

Zakończony
D
0
:
2
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Forma wszystkie 10 mecze — Virtuspro
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 6 mecze — Pavaga Gaming
67%4Z 0R 2P w 6

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
SEM DADOS
Wygrane Virtuspro
SEM DADOS
Remisy
SEM DADOS
Wygrane Pavaga Gaming
SEM DADOS
Średnia goli
SEM DADOS

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
SEM DADOS
SEM DADOS
1.5
SEM DADOS
SEM DADOS
2.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
SEM DADOS
SEM DADOS
2.5
SEM DADOS
SEM DADOS
3.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
SEM DADOS
SEM DADOS
26.5
SEM DADOS
SEM DADOS
28.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
SEM DADOS
SEM DADOS
50.5
SEM DADOS
SEM DADOS
60.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Virtuspro
Procent
-3.5
SEM DADOS
-2.5
SEM DADOS
-1.5
SEM DADOS

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Virtuspro
Procent
-3.5
SEM DADOS
-2.5
SEM DADOS
-1.5
SEM DADOS

Handicap Indywidualne - Virtuspro (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
30%

Handicap Indywidualne - Pavaga Gaming (Ostatnie 6 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
50%
50%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
50%
50%
3.5
10%
90%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
SEM DADOS
SEM DADOS
1.5
SEM DADOS
SEM DADOS
2.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
SEM DADOS
SEM DADOS
2.5
SEM DADOS
SEM DADOS
3.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
SEM DADOS
SEM DADOS
26.5
SEM DADOS
SEM DADOS
28.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
SEM DADOS
SEM DADOS
50.5
SEM DADOS
SEM DADOS
60.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Virtuspro
Procent
-3.5
SEM DADOS
-2.5
SEM DADOS
-1.5
SEM DADOS

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Virtuspro
Procent
-3.5
SEM DADOS
-2.5
SEM DADOS
-1.5
SEM DADOS

Virtuspro — ostatnie 5 meczów

DreamLeague|pt 01/02/19 06:00
Zakończone
StarLadder|ndz 27/01/19 06:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
1
:
3
Przerwa: 0-1
Herb Team Secret
Team Secret
StarLadder|pt 25/01/19 09:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Team Secret
Team Secret
StarLadder|wt 22/01/19 05:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb LGD Gaming
LGD Gaming
StarLadder|pon 21/01/19 05:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Evil Geniuses
Evil Geniuses
Strona 1 z 2

Pavaga Gaming — ostatnie 5 meczów

DreamLeague|pt 01/02/19 06:00
Zakończone
WePlay|czw 03/01/19 12:00
Zakończone
WePlay|ndz 30/12/18 17:00
Zakończone
Pavaga Gaming
Herb Pavaga Gaming
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb The Pango
The Pango
WePlay|ndz 30/12/18 13:00
Zakończone
WePlay|sob 29/12/18 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Virtuspro vs Pavaga Gaming — historia H2H

Brak meczów

Nie znaleziono meczów dla tego uczestnika.

Virtuspro x Pavaga Gaming — Statystyki

Przegląd

Virtus.pro kontra Pavaga Gaming w esporcie. 1 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

Virtus.pro: 3 zwycięstw, 7 porażek. Pavaga Gaming: 4 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

Virtus.pro: 30%. Pavaga Gaming: 40%.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Virtus.pro ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Pavaga Gaming ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Virtus.pro ma ostatnio 40% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2 map na mecz.