Ag Tain Tournon Bc 87 vs 83 Mantaille Sportif

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
87
:
83
D
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
167.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Ag Tain Tournon Bc
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Mantaille Sportif
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Ag Tain Tournon Bc
1
Remisy
0
Wygrane Mantaille Sportif
1
Średnia punktów
167.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ag Tain Tournon Bc
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ag Tain Tournon Bc
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Ag Tain Tournon Bc
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Ag Tain Tournon Bc
1
Remisy
0
Wygrane Mantaille Sportif
1
Średnia punktów
167.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
0%
100%
40.5
0%
100%
42.5
0%
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Ag Tain Tournon Bc
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Ag Tain Tournon Bc
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Ag Tain Tournon Bc
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Ag Tain Tournon Bc — ostatnie 5 meczów

Nationale 3|sob 05/10/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|sob 28/09/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|sob 21/09/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|sob 14/09/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|ndz 28/04/24 10:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Mantaille Sportif — ostatnie 5 meczów

Nationale 3|sob 05/10/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|sob 28/09/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|sob 21/09/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|sob 14/09/24 15:00
Zakończone
Nationale 3|ndz 28/04/24 10:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Ag Tain Tournon Bc vs Mantaille Sportif — historia H2H

Nationale 3|sob 24/02/24 16:00
Zakończone
Nationale 3|sob 07/10/23 15:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Ag Tain Tournon Bc a Mantaille Sportif?

Historia spotkań Ag Tain Tournon Bc x Mantaille Sportif: 2 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 1W (ostatnie 2 meczów). 335 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 24/02/2024 às 13:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Ag Tain Tournon Bc
1
Remisy
0
Zwycięstwa Mantaille Sportif
1
Gole w historii
335

Najwyższe zwycięstwa

  • Ag Tain Tournon Bc: Ag Tain Tournon Bc 77 x 70 Mantaille Sportif
  • Mantaille Sportif: Ag Tain Tournon Bc 93 x 95 Mantaille Sportif

Ostatnie spotkania

  1. Ag Tain Tournon Bc 93 x 95 Mantaille Sportif
  2. Ag Tain Tournon Bc 77 x 70 Mantaille Sportif

Ag Tain Tournon Bc x Mantaille Sportif — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między AG Tain Tournon BC a Mantaille Sportif. 5 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach AG Tain Tournon BC ma 8 zwycięstw i 2 porażek, zdobywając 830 punktów i tracąc 742. Mantaille Sportif ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 864 punktów i tracąc 842.

Wydajność

AG Tain Tournon BC ma 80% zwycięstw i średnio 83 punktów na mecz. Mantaille Sportif ma 70% i średnio 86.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 5 meczach AG Tain Tournon BC wygrała 2, a Mantaille Sportif 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach AG Tain Tournon BC ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Mantaille Sportif ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie AG Tain Tournon BC ma 90% zwycięstw i średnio 89.9 punktów. Na wyjeździe Mantaille Sportif ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 160.8 na mecz. Analizuj linie sum.