Aisin Wings 69 vs 66 Hitachi High Tech Cougars

Nome oficial do Hitachi High Tech Cougars: Hitachi High-Tech Cougars.

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
69
:
66
D
HT 23-33
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
130.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Aisin Wings
0%0Z 0R 10P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Hitachi High Tech Cougars
20%2Z 0R 8P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Aisin Wings
0
Remisy
0
Wygrane Hitachi High Tech Cougars
2
Średnia punktów
130.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
50%
50%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Aisin Wings
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Aisin Wings
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Aisin Wings
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
12.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Aisin Wings
0
Remisy
0
Wygrane Hitachi High Tech Cougars
2
Średnia punktów
130.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
50%
50%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Aisin Wings
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Aisin Wings
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Aisin Wings
Procent
-14.5
0%
-10.5
12.5%
-7.5
12.5%

Aisin Wings — ostatnie 5 meczów

Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
68
:
66
Przerwa: 31-22
Herb Aisin Wings
Aisin Wings
Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
74
:
54
Przerwa: 36-30
Herb Aisin Wings
Aisin Wings
Zakończone
Fujitsu Red Wave
Herb Fujitsu Red Wave
67
:
45
Przerwa: 38-19
Herb Aisin Wings
Aisin Wings
Zakończone
Denso Iris
Herb Denso Iris
85
:
65
Przerwa: 43-29
Herb Aisin Wings
Aisin Wings
Strona 1 z 2

Hitachi High Tech Cougars — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Aisin Wings vs Hitachi High Tech Cougars — historia H2H

Zakończone
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Aisin Wings a Hitachi High Tech Cougars?

Historia spotkań Aisin Wings x Hitachi High Tech Cougars: 2 spotkań — {home} 0W, 0R, {away} 2W (ostatnie 2 meczów). 261 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 06/11/2021 às 02:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Aisin Wings
0
Remisy
0
Zwycięstwa Hitachi High Tech Cougars
2
Gole w historii
261

Najwyższe zwycięstwa

  • Hitachi High Tech Cougars: Aisin Wings 56 x 72 Hitachi High Tech Cougars

Ostatnie spotkania

  1. Aisin Wings 56 x 72 Hitachi High Tech Cougars
  2. Aisin Wings 65 x 68 Hitachi High Tech Cougars

Aisin Wings x Hitachi High Tech Cougars — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Aisin Wings a Hitachi High-Tech Cougars. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Aisin Wings ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 587 punktów i tracąc 694. Hitachi High-Tech Cougars ma 3 zwycięstw i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 674 punktów i tracąc 766.

Wydajność

Aisin Wings ma 40% zwycięstw i średnio 58.7 punktów na mecz. Hitachi High-Tech Cougars ma 30% i średnio 67.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Aisin Wings wygrała 4, a Hitachi High-Tech Cougars 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Aisin Wings ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Hitachi High-Tech Cougars ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Aisin Wings ma 50% zwycięstw i średnio 62.1 punktów. Na wyjeździe Hitachi High-Tech Cougars ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 147.1 na mecz. Analizuj linie sum.