Baxi Manresa Cyber 53 vs 79 Reyer Venezia Cyber

Nomes oficiais dos clubes: Baxi Manresa (Cyber) e Reyer Venezia (Cyber).

W ostatnich 1 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
132.00ostatni mecz
Forma wszystkie 10 mecze — Baxi Manresa Cyber
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Reyer Venezia Cyber
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Baxi Manresa Cyber
0
Remisy
0
Wygrane Reyer Venezia Cyber
1
Średnia punktów
132.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Baxi Manresa Cyber
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Baxi Manresa Cyber
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Baxi Manresa Cyber
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Baxi Manresa Cyber
0
Remisy
0
Wygrane Reyer Venezia Cyber
1
Średnia punktów
132.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
0%
100%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Baxi Manresa Cyber
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Baxi Manresa Cyber
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Baxi Manresa Cyber
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Baxi Manresa Cyber — ostatnie 5 meczów

EuroCup Cyber (CEC)|wt 17/02/26 14:00
Zakończone
EuroCup Cyber (CEC)|śr 11/02/26 15:30
Zakończone
EuroCup Cyber (CEC)|wt 10/02/26 13:00
Zakończone
EuroCup Cyber (CEC)|sob 31/01/26 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Reyer Venezia Cyber — ostatnie 5 meczów

EuroCup Cyber (CEC)|wt 17/02/26 15:30
Zakończone
EuroCup Cyber (CEC)|sob 14/02/26 20:00
Zakończone
EuroCup Cyber (CEC)|czw 05/02/26 13:00
Zakończone
EuroCup Cyber (CEC)|wt 27/01/26 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Baxi Manresa Cyber vs Reyer Venezia Cyber — historia H2H

EuroCup Cyber (CEC)|pt 02/01/26 15:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Baxi Manresa Cyber a Reyer Venezia Cyber?

Historia spotkań Baxi Manresa Cyber x Reyer Venezia Cyber: 1 spotkanie — {home} 0W, 0R, {away} 1W (ostatni mecz). 132 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 02/01/2026 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Baxi Manresa Cyber
0
Remisy
0
Zwycięstwa Reyer Venezia Cyber
1
Gole w historii
132

Najwyższe zwycięstwa

  • Reyer Venezia Cyber: Baxi Manresa Cyber 63 x 69 Reyer Venezia Cyber

Ostatnie spotkania

  1. Baxi Manresa Cyber 63 x 69 Reyer Venezia Cyber

Baxi Manresa Cyber x Reyer Venezia Cyber — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Baxi Manresa (Cyber) a Reyer Venezia (Cyber). 2 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Baxi Manresa (Cyber) ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 606 punktów i tracąc 619. Reyer Venezia (Cyber) ma 8 zwycięstw i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 739 punktów i tracąc 543.

Wydajność

Baxi Manresa (Cyber) ma 40% zwycięstw i średnio 60.6 punktów na mecz. Reyer Venezia (Cyber) ma 80% i średnio 73.9 punktów.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Baxi Manresa (Cyber) ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Reyer Venezia (Cyber) ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Baxi Manresa (Cyber) ma 70% zwycięstw i średnio 60.4 punktów. Na wyjeździe Reyer Venezia (Cyber) ma 70% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 132 na mecz. Analizuj linie sum.