Bcm Gravelines Dunkerque 85 vs 60 Egis Kormend

Nome oficial do Bcm Gravelines Dunkerque: BCM Gravelines-Dunkerque.

W ostatnich 1 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
85
:
60
D
HT 35-33
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
171.00ostatni mecz
Forma wszystkie 10 mecze — Bcm Gravelines Dunkerque
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Egis Kormend
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Bcm Gravelines Dunkerque
1
Remisy
0
Wygrane Egis Kormend
0
Średnia punktów
171.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bcm Gravelines Dunkerque
Procent
-14.5
100%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bcm Gravelines Dunkerque
Procent
-14.5
0%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bcm Gravelines Dunkerque
Procent
-14.5
25%
-10.5
25%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Bcm Gravelines Dunkerque
1
Remisy
0
Wygrane Egis Kormend
0
Średnia punktów
171.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bcm Gravelines Dunkerque
Procent
-14.5
100%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bcm Gravelines Dunkerque
Procent
-14.5
0%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bcm Gravelines Dunkerque
Procent
-14.5
25%
-10.5
25%
-7.5
25%

Bcm Gravelines Dunkerque — ostatnie 5 meczów

France Pro A|sob 12/11/16 17:00
Zakończone
Europe Cup|śr 09/11/16 17:00
Zakończone
France Pro A|sob 05/11/16 17:00
Zakończone
Europe Cup|śr 02/11/16 17:30
Zakończone
France Pro A|sob 29/10/16 15:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Egis Kormend — ostatnie 5 meczów

Europe Cup|wt 08/11/16 17:30
Zakończone
Europe Cup|wt 01/11/16 16:30
Zakończone
Donar Groningen
Herb Donar Groningen
79
:
74
Przerwa: 38-42
Herb Egis Kormend
Egis Kormend
Europe Cup|wt 25/10/16 16:00
Zakończone
Europe Cup|wt 18/10/16 14:00
Zakończone
Hungary NB 1.A|śr 08/06/16 13:00
Zakończone
Atomerőmű SE
Herb Atomerőmű SE
75
:
86
Przerwa: 41-39
Herb Egis Kormend
Egis Kormend
Strona 1 z 2

Bcm Gravelines Dunkerque vs Egis Kormend — historia H2H

Europe Cup|wt 25/10/16 16:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Bcm Gravelines Dunkerque a Egis Kormend?

Historia spotkań Bcm Gravelines Dunkerque x Egis Kormend: 1 spotkanie — {home} 1W, 0R, {away} 0W (ostatni mecz). 171 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 25/10/2016 às 14:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Bcm Gravelines Dunkerque
1
Remisy
0
Zwycięstwa Egis Kormend
0
Gole w historii
171

Najwyższe zwycięstwa

  • Bcm Gravelines Dunkerque: Bcm Gravelines Dunkerque 95 x 76 Egis Kormend

Ostatnie spotkania

  1. Bcm Gravelines Dunkerque 95 x 76 Egis Kormend

Bcm Gravelines Dunkerque x Egis Kormend — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między BCM Gravelines-Dunkerque a Egis Körmend. 2 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Historia bezpośrednich spotkań

W 2 meczach BCM Gravelines-Dunkerque wygrała 1, a Egis Körmend 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie BCM Gravelines-Dunkerque ma 30% zwycięstw i średnio 85.2 punktów. Na wyjeździe Egis Körmend ma 10% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 158 na mecz. Analizuj linie sum.