Boulazac Basket 91 vs 62 Nanterre 92

W ostatnich 4 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
91
:
62
D
HT 42-34
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
159.75ostatnie 4 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Boulazac Basket
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Nanterre 92
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Boulazac Basket
3
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
1
Średnia punktów
159.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
25%
75%
85.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Boulazac Basket
Procent
-14.5
25%
-10.5
50%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Boulazac Basket
Procent
-14.5
25%
-10.5
25%
-7.5
75%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Boulazac Basket
Procent
-14.5
6.3%
-10.5
6.3%
-7.5
12.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Boulazac Basket
3
Remisy
0
Wygrane Nanterre 92
1
Średnia punktów
159.8

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
25%
75%
85.5
25%
75%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Boulazac Basket
Procent
-14.5
25%
-10.5
50%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Boulazac Basket
Procent
-14.5
25%
-10.5
25%
-7.5
75%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Boulazac Basket
Procent
-14.5
6.3%
-10.5
6.3%
-7.5
12.5%

Boulazac Basket — ostatnie 5 meczów

France Pro A|wt 29/10/19 16:00
Zakończone
France Pro A|sob 26/10/19 15:00
Zakończone
Élan Chalon
Herb Élan Chalon
71
:
85
Przerwa: 37-34
Herb Boulazac Basket
Boulazac Basket
France Pro A|sob 19/10/19 15:00
Zakończone
Boulazac Basket
Herb Boulazac Basket
74
:
70
Przerwa: 40-43
Herb Monaco Basket
Monaco Basket
French Basketball Cup|wt 15/10/19 15:00
Zakończone
France Pro A|sob 12/10/19 15:00
Zakończone
Cholet Basket
Herb Cholet Basket
94
:
90
Przerwa: 47-36
Herb Boulazac Basket
Boulazac Basket
Strona 1 z 2

Nanterre 92 — ostatnie 5 meczów

Eurocup|wt 29/10/19 16:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
65
:
73
Przerwa: 35-35
Herb Germani Brescia
Germani Brescia
France Pro A|sob 26/10/19 15:00
Zakończone
Eurocup|śr 23/10/19 15:30
Zakończone
France Pro A|pt 18/10/19 15:00
Zakończone
Eurocup|śr 16/10/19 15:45
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
92
:
94
Przerwa: 44-44
Herb UNICS Kazan
UNICS Kazan
Strona 1 z 2

Boulazac Basket vs Nanterre 92 — historia H2H

France Pro A|wt 09/04/19 15:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
68
:
90
Przerwa: 31-49
Herb Boulazac Basket
Boulazac Basket
France Pro A|sob 20/10/18 15:00
Zakończone
Boulazac Basket
Herb Boulazac Basket
83
:
78
Przerwa: 50-42
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|wt 24/04/18 15:00
Zakończone
Boulazac Basket
Herb Boulazac Basket
83
:
71
Przerwa: 41-31
Herb Nanterre 92
Nanterre 92
France Pro A|śr 04/10/17 15:00
Zakończone
Nanterre 92
Herb Nanterre 92
98
:
68
Przerwa: 43-35
Herb Boulazac Basket
Boulazac Basket

Jaki jest bilans spotkań między Boulazac Basket a Nanterre 92?

Historia spotkań Boulazac Basket x Nanterre 92: 4 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 1W (ostatnie 4 meczów). 639 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 09/04/2019 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Boulazac Basket
3
Remisy
0
Zwycięstwa Nanterre 92
1
Gole w historii
639

Najwyższe zwycięstwa

  • Boulazac Basket: Boulazac Basket 90 x 68 Nanterre 92
  • Nanterre 92: Boulazac Basket 68 x 98 Nanterre 92

Ostatnie spotkania

  1. Boulazac Basket 90 x 68 Nanterre 92
  2. Boulazac Basket 83 x 78 Nanterre 92
  3. Boulazac Basket 83 x 71 Nanterre 92
  4. Boulazac Basket 68 x 98 Nanterre 92

Boulazac Basket x Nanterre 92 — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Boulazac Basket a Nanterre 92. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Boulazac Basket ma 2 zwycięstw i 8 porażek, zdobywając 794 punktów i tracąc 862. Nanterre 92 ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 858 punktów i tracąc 817.

Wydajność

Boulazac Basket ma 20% zwycięstw i średnio 79.4 punktów na mecz. Nanterre 92 ma 50% i średnio 85.8 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Boulazac Basket wygrała 5, a Nanterre 92 5.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Boulazac Basket ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Nanterre 92 ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Boulazac Basket ma 60% zwycięstw i średnio 83.9 punktów. Na wyjeździe Nanterre 92 ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 163.7 na mecz. Analizuj linie sum.