Bv Chemnitz 99 90 vs 94 Mitteldeutscher Bc

Nome oficial do Mitteldeutscher Bc: SYNTAINICS Mitteldeutscher BC.

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
171.90ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Bv Chemnitz 99
50%5Z 0R 5P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Mitteldeutscher Bc
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Bv Chemnitz 99
9
Remisy
0
Wygrane Mitteldeutscher Bc
1
Średnia punktów
171.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
80%
20%
160.5
70%
30%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
70%
30%
80.5
50%
50%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
90%
10%
40.5
90%
10%
42.5
90%
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bv Chemnitz 99
Procent
-14.5
30%
-10.5
30%
-7.5
60%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bv Chemnitz 99
Procent
-14.5
0%
-10.5
20%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bv Chemnitz 99
Procent
-14.5
2.8%
-10.5
8.3%
-7.5
19.4%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Bv Chemnitz 99
9
Remisy
0
Wygrane Mitteldeutscher Bc
1
Średnia punktów
171.9

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
80%
20%
160.5
70%
30%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
70%
30%
80.5
50%
50%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
90%
10%
40.5
90%
10%
42.5
90%
10%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bv Chemnitz 99
Procent
-14.5
30%
-10.5
30%
-7.5
60%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bv Chemnitz 99
Procent
-14.5
0%
-10.5
20%
-7.5
30%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bv Chemnitz 99
Procent
-14.5
2.8%
-10.5
8.3%
-7.5
19.4%

Bv Chemnitz 99 — ostatnie 5 meczów

Eurocup|wt 23/12/25 15:00
Zakończone
Germany BBL|sob 20/12/25 16:00
Zakończone
Eurocup|wt 16/12/25 14:00
Zakończone
Germany BBL|pt 12/12/25 16:00
Zakończone
Eurocup|wt 09/12/25 15:00
Zakończone
Bv Chemnitz 99
Herb Bv Chemnitz 99
73
:
68
Przerwa: 37-40
Herb Panionios BC
Panionios BC
Strona 1 z 2

Mitteldeutscher Bc — ostatnie 5 meczów

Germany BBL|ndz 21/12/25 11:00
Zakończone
Germany BBL|ndz 14/12/25 11:00
Zakończone
Germany BBL|ndz 07/12/25 11:00
Zakończone
Germany BBL|sob 22/11/25 16:00
Zakończone
Zakończone
Strona 1 z 2

Bv Chemnitz 99 vs Mitteldeutscher Bc — historia H2H

Germany BBL|sob 19/04/25 11:00
Zakończone
Germany BBL|pon 30/12/24 16:00
Zakończone
Germany BBL|sob 30/03/24 12:00
Zakończone
Germany BBL|sob 28/10/23 11:00
Zakończone
Club Friendly Games|śr 13/09/23 14:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Bv Chemnitz 99

Mitteldeutscher Bc

Statystyki zawodników meczu Bv Chemnitz 99 x Mitteldeutscher Bc

W meczu Bv Chemnitz 99 x Mitteldeutscher Bc Charles Callison był najlepszym strzelcem z dorobkiem 30 punkty. Dane zarejestrowano 10.02.2026.

SYNTAINICS Mitteldeutscher BC

Statystyki zawodników SYNTAINICS Mitteldeutscher BC w meczu Bv Chemnitz 99 x Mitteldeutscher Bc
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
23Charles CallisonG3000013/239/124/110/04
0Khyri ThomasG2430310/156/84/70/03
44Jure PlaninicC1510465/55/50/05/75
21RJ GunnF47252/62/40/20/04
5Marcus FosterF35051/30/11/20/01
31Spencer ReavesG101014/92/22/70/03
40Collin WelpF23211/31/20/10/00
20Perttu BlomgrenG23120/50/30/22/23
11Akeem VargasF00000/00/00/00/00
54John BryantC00000/00/00/00/00
9Kresimir NikicC04220/20/20/00/02
3Moritz HeckF00000/00/00/00/00

BV Chemnitz 99

Statystyki zawodników BV Chemnitz 99 w meczu Bv Chemnitz 99 x Mitteldeutscher Bc
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
12Amadou SowC219547/116/91/26/81
0Kevin YeboF202027/125/72/54/43
9John NewmanG85234/64/50/10/22
2Nike SibandeG70001/31/20/15/73
11Kostja MushidiF20001/41/20/20/01
5Corey DavisG183036/123/43/83/43
15Ty BrewerF121014/60/04/60/02
91Yordan MinchevF66243/73/50/20/21
52Christopher WahrenF00000/00/00/00/00
8Jordan SchakelF00000/00/00/00/01
21Julian SteinfeldC00000/00/00/00/00
13Luca KelligG00000/00/00/00/00

Jaki jest bilans spotkań między Bv Chemnitz 99 a Mitteldeutscher Bc?

Historia spotkań Bv Chemnitz 99 x Mitteldeutscher Bc: 10 spotkań — {home} 9W, 0R, {away} 1W (ostatnie 10 meczów). 1719 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 19/04/2025 às 08:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Bv Chemnitz 99
9
Remisy
0
Zwycięstwa Mitteldeutscher Bc
1
Gole w historii
1719

Najwyższe zwycięstwa

  • Bv Chemnitz 99: Bv Chemnitz 99 97 x 76 Mitteldeutscher Bc
  • Mitteldeutscher Bc: Bv Chemnitz 99 95 x 97 Mitteldeutscher Bc

Ostatnie spotkania

  1. Bv Chemnitz 99 95 x 97 Mitteldeutscher Bc
  2. Bv Chemnitz 99 82 x 72 Mitteldeutscher Bc
  3. Bv Chemnitz 99 111 x 95 Mitteldeutscher Bc
  4. Bv Chemnitz 99 74 x 65 Mitteldeutscher Bc
  5. Bv Chemnitz 99 97 x 76 Mitteldeutscher Bc
  6. Bv Chemnitz 99 76 x 72 Mitteldeutscher Bc
  7. Bv Chemnitz 99 98 x 89 Mitteldeutscher Bc
  8. Bv Chemnitz 99 96 x 89 Mitteldeutscher Bc
  9. Bv Chemnitz 99 91 x 74 Mitteldeutscher Bc
  10. Bv Chemnitz 99 86 x 84 Mitteldeutscher Bc

Bv Chemnitz 99 x Mitteldeutscher Bc — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między BV Chemnitz 99 a SYNTAINICS Mitteldeutscher BC. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach BV Chemnitz 99 ma 6 zwycięstw i 4 porażek, zdobywając 899 punktów i tracąc 824. SYNTAINICS Mitteldeutscher BC ma 8 zwycięstw i 2 porażek w 10 meczach, zdobywając 945 punktów i tracąc 819.

Wydajność

BV Chemnitz 99 ma 60% zwycięstw i średnio 89.9 punktów na mecz. SYNTAINICS Mitteldeutscher BC ma 80% i średnio 94.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach BV Chemnitz 99 wygrała 9, a SYNTAINICS Mitteldeutscher BC 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie BV Chemnitz 99 ma 70% zwycięstw i średnio 85.3 punktów. Na wyjeździe SYNTAINICS Mitteldeutscher BC ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 172.2 na mecz. Analizuj linie sum.