Casey Cavaliers 109 vs 90 Keilor Thunder

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
109
:
90
D
HT 52-44
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
154.00ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Casey Cavaliers
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Keilor Thunder
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Casey Cavaliers
1
Remisy
0
Wygrane Keilor Thunder
1
Średnia punktów
154.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
50%
50%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Casey Cavaliers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Casey Cavaliers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Casey Cavaliers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
12.5%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Casey Cavaliers
1
Remisy
0
Wygrane Keilor Thunder
1
Średnia punktów
154.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
50%
50%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Casey Cavaliers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Casey Cavaliers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Casey Cavaliers
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
12.5%

Casey Cavaliers — ostatnie 5 meczów

Big V|ndz 05/05/19 02:30
Zakończone
Big V|ndz 28/04/19 02:30
Zakończone
Casey Cavaliers
Herb Casey Cavaliers
102
:
88
Przerwa: 55-44
Herb Corio Bay
Corio Bay
Big V|sob 27/04/19 07:30
Zakończone
Werribee Devils
Herb Werribee Devils
110
:
112
Przerwa: 51-45
Herb Casey Cavaliers
Casey Cavaliers
Big V|sob 13/04/19 07:00
Zakończone
Big V|ndz 07/04/19 02:30
Zakończone
Casey Cavaliers
Herb Casey Cavaliers
115
:
107
Przerwa: 59-46
Herb Chelsea Gulls
Chelsea Gulls
Strona 1 z 2

Keilor Thunder — ostatnie 5 meczów

Big V|ndz 05/05/19 02:30
Zakończone
Big V|ndz 28/04/19 02:30
Zakończone
Big V|ndz 14/04/19 02:00
Zakończone
Keilor Thunder
Herb Keilor Thunder
99
:
83
Przerwa: 52-41
Herb Chelsea Gulls
Chelsea Gulls
Big V|ndz 07/04/19 02:30
Zakończone
Big V|sob 06/04/19 06:00
Zakończone
Hawthorn Magic
Herb Hawthorn Magic
85
:
79
Przerwa: 60-51
Herb Keilor Thunder
Keilor Thunder
Strona 1 z 2

Casey Cavaliers vs Keilor Thunder — historia H2H

Big V|ndz 22/07/18 02:30
Zakończone
Big V|sob 14/04/18 07:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Casey Cavaliers a Keilor Thunder?

Historia spotkań Casey Cavaliers x Keilor Thunder: 2 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 1W (ostatnie 2 meczów). 308 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 21/07/2018 às 23:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Casey Cavaliers
1
Remisy
0
Zwycięstwa Keilor Thunder
1
Gole w historii
308

Najwyższe zwycięstwa

  • Casey Cavaliers: Casey Cavaliers 71 x 63 Keilor Thunder
  • Keilor Thunder: Casey Cavaliers 80 x 94 Keilor Thunder

Ostatnie spotkania

  1. Casey Cavaliers 80 x 94 Keilor Thunder
  2. Casey Cavaliers 71 x 63 Keilor Thunder

Casey Cavaliers x Keilor Thunder — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Casey Cavaliers a Keilor Thunder. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Casey Cavaliers ma 5 zwycięstw i 5 porażek, zdobywając 967 punktów i tracąc 927. Keilor Thunder ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 934 punktów i tracąc 915.

Wydajność

Casey Cavaliers ma 50% zwycięstw i średnio 96.7 punktów na mecz. Keilor Thunder ma 40% i średnio 93.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Casey Cavaliers wygrała 6, a Keilor Thunder 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Casey Cavaliers ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Keilor Thunder ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Casey Cavaliers ma 40% zwycięstw i średnio 91.2 punktów. Na wyjeździe Keilor Thunder ma 30% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 163.1 na mecz. Analizuj linie sum.