Chiba Jets Funabashi 102 vs 61 Sendai 89ers

W ostatnich 5 bezpośrednich meczach 5 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
102
:
61
D
HT 48-28
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
151.20ostatnie 5 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Chiba Jets Funabashi
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Sendai 89ers
10%1Z 0R 9P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Chiba Jets Funabashi
4
Remisy
0
Wygrane Sendai 89ers
1
Średnia punktów
151.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
40%
60%
160.5
20%
80%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
40%
60%
80.5
20%
80%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Chiba Jets Funabashi
Procent
-14.5
40%
-10.5
40%
-7.5
60%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Chiba Jets Funabashi
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
40%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Chiba Jets Funabashi
Procent
-14.5
10%
-10.5
10%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
5
Wygrane Chiba Jets Funabashi
4
Remisy
0
Wygrane Sendai 89ers
1
Średnia punktów
151.2

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
40%
60%
160.5
20%
80%
170.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
40%
60%
80.5
20%
80%
85.5
20%
80%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Chiba Jets Funabashi
Procent
-14.5
40%
-10.5
40%
-7.5
60%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Chiba Jets Funabashi
Procent
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
40%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Chiba Jets Funabashi
Procent
-14.5
10%
-10.5
10%
-7.5
25%

Chiba Jets Funabashi — ostatnie 5 meczów

B.League|sob 22/04/17 03:00
Zakończone
B.League|ndz 16/04/17 03:00
Zakończone
B.League|sob 15/04/17 05:00
Zakończone
B.League|ndz 09/04/17 03:10
Zakończone
B.League|sob 08/04/17 04:10
Zakończone
Strona 1 z 2

Sendai 89ers — ostatnie 5 meczów

B.League|sob 22/04/17 03:00
Zakończone
B.League|ndz 16/04/17 01:30
Zakończone
B.League|sob 15/04/17 06:00
Zakończone
B.League|ndz 09/04/17 03:00
Zakończone
Alvark Tokyo
Herb Alvark Tokyo
84
:
63
Przerwa: 35-27
Herb Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|sob 08/04/17 05:00
Zakończone
Alvark Tokyo
Herb Alvark Tokyo
58
:
51
Przerwa: 20-33
Herb Sendai 89ers
Sendai 89ers
Strona 1 z 2

Chiba Jets Funabashi vs Sendai 89ers — historia H2H

B.League|sob 22/04/17 03:00
Zakończone
B.League|ndz 06/11/16 02:30
Zakończone
B.League|sob 05/11/16 07:00
Zakończone
B.League|ndz 25/09/16 03:00
Zakończone
B.League|sob 24/09/16 04:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Chiba Jets Funabashi a Sendai 89ers?

Historia spotkań Chiba Jets Funabashi x Sendai 89ers: 5 spotkań — {home} 4W, 0R, {away} 1W (ostatnie 5 meczów). 756 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 22/04/2017 às 00:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Chiba Jets Funabashi
4
Remisy
0
Zwycięstwa Sendai 89ers
1
Gole w historii
756

Najwyższe zwycięstwa

  • Chiba Jets Funabashi: Chiba Jets Funabashi 96 x 53 Sendai 89ers
  • Sendai 89ers: Chiba Jets Funabashi 60 x 68 Sendai 89ers

Ostatnie spotkania

  1. Chiba Jets Funabashi 96 x 53 Sendai 89ers
  2. Chiba Jets Funabashi 85 x 75 Sendai 89ers
  3. Chiba Jets Funabashi 75 x 71 Sendai 89ers
  4. Chiba Jets Funabashi 60 x 68 Sendai 89ers
  5. Chiba Jets Funabashi 96 x 77 Sendai 89ers

Chiba Jets Funabashi x Sendai 89ers — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Chiba Jets Funabashi a Sendai 89ers. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Chiba Jets Funabashi ma 3 zwycięstw i 7 porażek, zdobywając 870 punktów i tracąc 936. Sendai 89ers ma 9 zwycięstw i 1 porażek w 10 meczach, zdobywając 851 punktów i tracąc 782.

Wydajność

Chiba Jets Funabashi ma 30% zwycięstw i średnio 87 punktów na mecz. Sendai 89ers ma 90% i średnio 85.1 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Chiba Jets Funabashi wygrała 7, a Sendai 89ers 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Chiba Jets Funabashi ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Sendai 89ers ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Chiba Jets Funabashi ma 20% zwycięstw i średnio 80.9 punktów. Na wyjeździe Sendai 89ers ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 155.7 na mecz. Analizuj linie sum.