Colgate Raiders 70 vs 86 Lehigh Mountain Hawks

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
70
:
86
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
149.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Colgate Raiders
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Lehigh Mountain Hawks
30%3Z 0R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Colgate Raiders
1
Remisy
0
Wygrane Lehigh Mountain Hawks
1
Średnia punktów
149.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
50%
50%
40.5
50%
50%
42.5
50%
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Colgate Raiders
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Colgate Raiders
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Colgate Raiders
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Colgate Raiders
1
Remisy
0
Wygrane Lehigh Mountain Hawks
1
Średnia punktów
149.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
0%
100%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
50%
50%
40.5
50%
50%
42.5
50%
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Colgate Raiders
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
50%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Colgate Raiders
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Colgate Raiders
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Colgate Raiders — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|sob 29/02/20 15:00
Zakończone
NCAA Women|śr 26/02/20 21:00
Zakończone
NCAA Women|sob 22/02/20 16:00
Zakończone
NCAA Women|śr 19/02/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|sob 15/02/20 16:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Lehigh Mountain Hawks — ostatnie 5 meczów

NCAA Women|śr 26/02/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|sob 22/02/20 16:00
Zakończone
NCAA Women|śr 19/02/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|sob 15/02/20 16:00
Zakończone
NCAA Women|śr 12/02/20 21:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Colgate Raiders vs Lehigh Mountain Hawks — historia H2H

NCAA Women|śr 19/02/20 20:00
Zakończone
NCAA Women|śr 23/01/19 21:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Colgate Raiders a Lehigh Mountain Hawks?

Historia spotkań Colgate Raiders x Lehigh Mountain Hawks: 2 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 1W (ostatnie 2 meczów). 299 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 19/02/2020 às 17:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Colgate Raiders
1
Remisy
0
Zwycięstwa Lehigh Mountain Hawks
1
Gole w historii
299

Najwyższe zwycięstwa

  • Colgate Raiders: Colgate Raiders 82 x 73 Lehigh Mountain Hawks
  • Lehigh Mountain Hawks: Colgate Raiders 58 x 86 Lehigh Mountain Hawks

Ostatnie spotkania

  1. Colgate Raiders 82 x 73 Lehigh Mountain Hawks
  2. Colgate Raiders 58 x 86 Lehigh Mountain Hawks

Colgate Raiders x Lehigh Mountain Hawks — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Colgate Raiders a Lehigh Mountain Hawks. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Colgate Raiders ma 2 zwycięstw i 8 porażek, zdobywając 564 punktów i tracąc 645. Lehigh Mountain Hawks ma 5 zwycięstw i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 666 punktów i tracąc 648.

Wydajność

Colgate Raiders ma 20% zwycięstw i średnio 56.4 punktów na mecz. Lehigh Mountain Hawks ma 50% i średnio 66.6 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach Colgate Raiders wygrała 5, a Lehigh Mountain Hawks 5.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Colgate Raiders ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Lehigh Mountain Hawks ma 2 zwycięstw i 3 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Colgate Raiders ma 30% zwycięstw i średnio 59.7 punktów. Na wyjeździe Lehigh Mountain Hawks ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 125.5 na mecz. Analizuj linie sum.