Concord Mountain Lions 76 vs 82 Point Park Pioneers

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 3 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
142.00ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Concord Mountain Lions
40%4Z 0R 6P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Point Park Pioneers
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Concord Mountain Lions
3
Remisy
0
Wygrane Point Park Pioneers
0
Średnia punktów
142.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Concord Mountain Lions
Procent
-14.5
66.7%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Concord Mountain Lions
Procent
-14.5
66.7%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Concord Mountain Lions
Procent
-14.5
16.7%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Concord Mountain Lions
3
Remisy
0
Wygrane Point Park Pioneers
0
Średnia punktów
142.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Concord Mountain Lions
Procent
-14.5
66.7%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Concord Mountain Lions
Procent
-14.5
66.7%
-10.5
66.7%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Concord Mountain Lions
Procent
-14.5
16.7%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Concord Mountain Lions — ostatnie 5 meczów

NCAA Men|śr 04/02/26 21:30
Zakończone
NCAA Men|pon 02/02/26 21:00
Zakończone
NCAA Men|sob 31/01/26 18:00
Zakończone
NCAA Men|pt 23/01/26 21:00
Zakończone
NCAA Men|śr 21/01/26 21:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Point Park Pioneers — ostatnie 5 meczów

NCAA Men|śr 04/02/26 21:30
Zakończone
NCAA Men|pon 02/02/26 20:00
Zakończone
NCAA Men|pt 30/01/26 21:30
Zakończone
NCAA Men|sob 24/01/26 16:00
Zakończone
NCAA Men|śr 21/01/26 21:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Concord Mountain Lions vs Point Park Pioneers — historia H2H

NCAA Men|śr 17/12/25 21:30
Zakończone
NCAA Men|sob 08/02/25 18:00
Zakończone
NCAA Men|śr 04/12/24 21:30
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Concord Mountain Lions a Point Park Pioneers?

Historia spotkań Concord Mountain Lions x Point Park Pioneers: 3 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 0W (ostatnie 3 meczów). 426 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 17/12/2025 às 18:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Concord Mountain Lions
3
Remisy
0
Zwycięstwa Point Park Pioneers
0
Gole w historii
426

Najwyższe zwycięstwa

  • Concord Mountain Lions: Concord Mountain Lions 88 x 69 Point Park Pioneers

Ostatnie spotkania

  1. Concord Mountain Lions 78 x 61 Point Park Pioneers
  2. Concord Mountain Lions 69 x 61 Point Park Pioneers
  3. Concord Mountain Lions 88 x 69 Point Park Pioneers

Concord Mountain Lions x Point Park Pioneers — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Concord Mountain Lions a Point Park Pioneers. 4 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Concord Mountain Lions ma 4 zwycięstw i 6 porażek, zdobywając 809 punktów i tracąc 820. Point Park Pioneers ma 3 zwycięstw i 7 porażek w 10 meczach, zdobywając 763 punktów i tracąc 820.

Wydajność

Concord Mountain Lions ma 40% zwycięstw i średnio 80.9 punktów na mecz. Point Park Pioneers ma 30% i średnio 76.3 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 4 meczach Concord Mountain Lions wygrała 3, a Point Park Pioneers 1.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Concord Mountain Lions ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Point Park Pioneers ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Concord Mountain Lions ma 40% zwycięstw i średnio 84.4 punktów. Na wyjeździe Point Park Pioneers ma 50% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 146 na mecz. Analizuj linie sum.