Corio Bay 94 vs 81 Werribee Devils

W ostatnich 1 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
94
:
81
D
HT 43-43
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
185.00ostatni mecz
Forma wszystkie 10 mecze — Corio Bay
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Werribee Devils
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Corio Bay
1
Remisy
0
Wygrane Werribee Devils
0
Średnia punktów
185.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Corio Bay
Procent
-14.5
0%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Corio Bay
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Corio Bay
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Corio Bay
1
Remisy
0
Wygrane Werribee Devils
0
Średnia punktów
185.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
100%
0%
170.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
100%
0%
85.5
100%
0%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Corio Bay
Procent
-14.5
0%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Corio Bay
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Corio Bay
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
25%

Corio Bay — ostatnie 5 meczów

Big V|sob 18/06/16 07:30
Zakończone
Big V|ndz 05/06/16 01:00
Zakończone
Corio Bay
Herb Corio Bay
117
:
66
Przerwa: 56-40
Herb Whittlesea Pacers
Whittlesea Pacers
Big V|sob 04/06/16 07:00
Zakończone
Knox Raiders
Herb Knox Raiders
95
:
69
Przerwa: 55-36
Herb Corio Bay
Corio Bay
Big V|ndz 15/05/16 01:00
Zakończone
Mckinnon Cougars
Herb Mckinnon Cougars
82
:
91
Przerwa: 50-51
Herb Corio Bay
Corio Bay
Big V|sob 14/05/16 07:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Werribee Devils — ostatnie 5 meczów

Big V|ndz 05/06/16 02:00
Zakończone
Big V|ndz 29/05/16 02:30
Zakończone
Big V|sob 28/05/16 07:00
Zakończone
Knox Raiders
Herb Knox Raiders
88
:
72
Przerwa: 45-41
Herb Werribee Devils
Werribee Devils
Big V|ndz 22/05/16 02:00
Zakończone
Big V|ndz 15/05/16 02:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Corio Bay vs Werribee Devils — historia H2H

Big V|ndz 01/05/16 01:00
Zakończone
Werribee Devils
Herb Werribee Devils
86
:
99
Przerwa: 48-50
Herb Corio Bay
Corio Bay

Jaki jest bilans spotkań między Corio Bay a Werribee Devils?

Historia spotkań Corio Bay x Werribee Devils: 1 spotkanie — {home} 1W, 0R, {away} 0W (ostatni mecz). 185 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 30/04/2016 às 22:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Corio Bay
1
Remisy
0
Zwycięstwa Werribee Devils
0
Gole w historii
185

Najwyższe zwycięstwa

  • Corio Bay: Corio Bay 99 x 86 Werribee Devils

Ostatnie spotkania

  1. Corio Bay 99 x 86 Werribee Devils

Corio Bay x Werribee Devils — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Corio Bay a Werribee Devils. 8 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Corio Bay ma 2 zwycięstw i 8 porażek, zdobywając 873 punktów i tracąc 1080. Werribee Devils ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 1028 punktów i tracąc 1093.

Wydajność

Corio Bay ma 20% zwycięstw i średnio 87.3 punktów na mecz. Werribee Devils ma 40% i średnio 102.8 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 8 meczach Corio Bay wygrała 4, a Werribee Devils 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Corio Bay ma 1 zwycięstw i 4 porażek. Werribee Devils ma 3 zwycięstw i 2 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Corio Bay ma 20% zwycięstw i średnio 85.9 punktów. Na wyjeździe Werribee Devils ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 192.63 na mecz. Analizuj linie sum.