Diamond Valley Eagles 88 vs 69 Sandringham Sabres

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
88
:
69
D
HT 48-32
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
166.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Diamond Valley Eagles
10%1Z 0R 9P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Sandringham Sabres
20%2Z 0R 8P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Diamond Valley Eagles
2
Remisy
0
Wygrane Sandringham Sabres
0
Średnia punktów
166.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Diamond Valley Eagles
Procent
-14.5
50%
-10.5
50%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Diamond Valley Eagles
Procent
-14.5
0%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Diamond Valley Eagles
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
25%
-7.5
25%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Diamond Valley Eagles
2
Remisy
0
Wygrane Sandringham Sabres
0
Średnia punktów
166.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Diamond Valley Eagles
Procent
-14.5
50%
-10.5
50%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Diamond Valley Eagles
Procent
-14.5
0%
-10.5
100%
-7.5
100%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Diamond Valley Eagles
Procent
-14.5
12.5%
-10.5
25%
-7.5
25%

Diamond Valley Eagles — ostatnie 5 meczów

NBL1, Women|sob 13/07/19 23:00
Zakończone
NBL1, Women|sob 06/07/19 04:30
Zakończone
NBL1, Women|sob 29/06/19 23:00
Zakończone
NBL1, Women|sob 29/06/19 05:00
Zakończone
NBL1, Women|sob 22/06/19 04:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Sandringham Sabres — ostatnie 5 meczów

NBL1, Women|sob 06/07/19 23:30
Zakończone
NBL1, Women|sob 29/06/19 23:30
Zakończone
NBL1, Women|sob 29/06/19 04:00
Zakończone
NBL1, Women|sob 22/06/19 04:00
Zakończone
NBL1, Women|sob 15/06/19 04:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Diamond Valley Eagles vs Sandringham Sabres — historia H2H

SEABL, Women|sob 05/05/18 05:00
Zakończone
SEABL, Women|sob 07/04/18 04:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Diamond Valley Eagles a Sandringham Sabres?

Historia spotkań Diamond Valley Eagles x Sandringham Sabres: 2 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 0W (ostatnie 2 meczów). 333 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 05/05/2018 às 02:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Diamond Valley Eagles
2
Remisy
0
Zwycięstwa Sandringham Sabres
0
Gole w historii
333

Najwyższe zwycięstwa

  • Diamond Valley Eagles: Diamond Valley Eagles 93 x 64 Sandringham Sabres

Ostatnie spotkania

  1. Diamond Valley Eagles 93 x 83 Sandringham Sabres
  2. Diamond Valley Eagles 93 x 64 Sandringham Sabres

Diamond Valley Eagles x Sandringham Sabres — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Diamond Valley Eagles a Sandringham Sabres. 9 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Diamond Valley Eagles ma 5 zwycięstw i 5 porażek, zdobywając 823 punktów i tracąc 795. Sandringham Sabres ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 825 punktów i tracąc 672.

Wydajność

Diamond Valley Eagles ma 50% zwycięstw i średnio 82.3 punktów na mecz. Sandringham Sabres ma 70% i średnio 82.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 9 meczach Diamond Valley Eagles wygrała 6, a Sandringham Sabres 3.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Diamond Valley Eagles ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Sandringham Sabres ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Diamond Valley Eagles ma 70% zwycięstw i średnio 89.2 punktów. Na wyjeździe Sandringham Sabres ma 70% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 154.78 na mecz. Analizuj linie sum.