El Talar 78 vs 81 Ferro Carril Oeste

El Talar ma 60% zwycięstw i średnio 72.5 punktów na mecz. Ferro Carril Oeste ma 60% i średnio 74.6 punktów.

Zakończony
D
78
:
81
V
HT 37-39
Analiza
Według czasu
Próba
Forma wszystkie 2 mecze — El Talar
50%1Z 0R 1P w 2
Forma wszystkie 10 mecze — Ferro Carril Oeste
30%3Z 0R 7P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
SEM DADOS
Wygrane El Talar
SEM DADOS
Remisy
SEM DADOS
Wygrane Ferro Carril Oeste
SEM DADOS
Średnia punktów
SEM DADOS

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
SEM DADOS
SEM DADOS
160.5
SEM DADOS
SEM DADOS
170.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
SEM DADOS
SEM DADOS
80.5
SEM DADOS
SEM DADOS
85.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
SEM DADOS
SEM DADOS
40.5
SEM DADOS
SEM DADOS
42.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

El Talar
Procent
-14.5
SEM DADOS
-10.5
SEM DADOS
-7.5
SEM DADOS

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

El Talar
Procent
-14.5
SEM DADOS
-10.5
SEM DADOS
-7.5
SEM DADOS

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

El Talar
Procent
-14.5
SEM DADOS
-10.5
SEM DADOS
-7.5
SEM DADOS

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
SEM DADOS
Wygrane El Talar
SEM DADOS
Remisy
SEM DADOS
Wygrane Ferro Carril Oeste
SEM DADOS
Średnia punktów
SEM DADOS

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
SEM DADOS
SEM DADOS
160.5
SEM DADOS
SEM DADOS
170.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
SEM DADOS
SEM DADOS
80.5
SEM DADOS
SEM DADOS
85.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
SEM DADOS
SEM DADOS
40.5
SEM DADOS
SEM DADOS
42.5
SEM DADOS
SEM DADOS

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

El Talar
Procent
-14.5
SEM DADOS
-10.5
SEM DADOS
-7.5
SEM DADOS

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

El Talar
Procent
-14.5
SEM DADOS
-10.5
SEM DADOS
-7.5
SEM DADOS

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

El Talar
Procent
-14.5
SEM DADOS
-10.5
SEM DADOS
-7.5
SEM DADOS

El Talar — ostatnie 2 meczów

Liga Femenina|pt 10/10/25 19:00
Zakończone
Obras Sanitarias
Herb Obras Sanitarias
60
:
69
Przerwa: 34-30
Herb El Talar
El Talar
Liga Femenina|pon 06/10/25 21:30
Zakończone

Ferro Carril Oeste — ostatnie 5 meczów

Liga Femenina|czw 09/10/25 19:00
Zakończone
Liga Femenina|wt 07/10/25 19:00
Zakończone
Liga Femenina|sob 04/10/25 20:30
Zakończone
Liga Femenina|czw 09/12/21 21:00
Zakończone
Liga Femenina|śr 08/12/21 21:30
Zakończone
Strona 1 z 2

El Talar vs Ferro Carril Oeste — historia H2H

Brak meczów

Nie znaleziono meczów dla tego uczestnika.

Statystyki zawodników meczu El Talar x Ferro Carril Oeste

W meczu El Talar x Ferro Carril Oeste Luciana Delabarba był najlepszym strzelcem z dorobkiem 31 punkty. Dane zarejestrowano 30.10.2025.

Ferro Carril Oeste

Statystyki zawodników Ferro Carril Oeste w meczu El Talar x Ferro Carril Oeste
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Florencia Fernandez2210469/149/130/14/63
Julia FernandezC174045/103/72/35/83
Abril Romagnoli101014/82/32/50/04
Giuliana Baccarelli710191/110/71/44/84
Dalma Piri62022/101/41/61/12
Lucila Sampietro143035/102/43/61/14
Pilar Carra23031/11/10/00/00
Lara TribouleyF00000/20/00/20/03
Lucia Moravansky00000/00/00/00/00
Melody Osuna00000/00/00/00/00
Samara Nessi00000/00/00/00/00
Stephanie Smidt-Falter00000/00/00/00/01

El Talar

Statystyki zawodników El Talar w meczu El Talar x Ferro Carril Oeste
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
Luciana Delabarba31100109/227/172/511/141
Julieta Ale142024/92/62/34/41
Jazmyn TurnerF79362/62/60/03/34
Angelina Giacone51012/51/11/40/05
Rocio Cejas31011/51/40/11/23
Agustina MarinFG141015/63/42/22/42
Aguehil FajardoC78352/72/60/13/63
Alessia RealeCF02020/00/00/00/02
Jazmin Herrera00000/00/00/00/00
Luna Cao05230/20/20/00/03
Mayra Rudel00000/00/00/00/00
Norcaris Inagas00000/00/00/00/00

El Talar x Ferro Carril Oeste — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między El Talar a Ferro Carril Oeste. 6 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach El Talar ma 6 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 725 punktów i tracąc 622. Ferro Carril Oeste ma 6 zwycięstw i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 746 punktów i tracąc 662.

Wydajność

El Talar ma 60% zwycięstw i średnio 72.5 punktów na mecz. Ferro Carril Oeste ma 60% i średnio 74.6 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 6 meczach El Talar wygrała 4, a Ferro Carril Oeste 2.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach El Talar ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Ferro Carril Oeste ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie El Talar ma 60% zwycięstw i średnio 69.6 punktów. Na wyjeździe Ferro Carril Oeste ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 141.67 na mecz. Analizuj linie sum.